Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Od urodzenia do 13 roku życia mieszkałem 200 metrów od miejsca, gdzie teraz buduję (w pierwszym bloku obok szkoły). "Chodziłem" do swojego obecnego sąsiada na jabłka... Kiedyś mnie gonił jego ojciec... :wink: Nie przypuszczałem, że powrócę w te tereny. Pierwsza szkoła, pierwsza religia, pierwsza miłość... :wink: Ech, kiedy to było?

Fajnie tak wracać w miejsca z którymi wiążą się miłe wspomnienia... też mam kilka takich miejsc... :D - mam nadzieję, że mój syn będzie miał tego typu wspomnienia z miejsca gdzie teraz mieszkamy....

 

A tak w ogóle - Grzegorz - na kiedy planujecie przeprowadzkę? :) No i jak się prezentują meble kuchenne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas z prac wykończeniowych najbardziej aktualne są: znalezienie firmy od alarmów i zainstalowanie całego systemu oraz ubezpieczenie domu (do tej pory mamy ubezpieczony dom jako "dom w budowie" - wymagali tego do kredytu....) - może możecie polecić jakieś firmy?

 

a tak w ogóle to w sobotę robimy parapetówę... 8) 8) - oj, będzie się działo :p :p :p - byle pogoda dopisała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie domu (do tej pory mamy ubezpieczony dom jako "dom w budowie" - wymagali tego do kredytu....) - może możecie polecić jakieś firmy?

 

Szczegoly na priv

 

 

a tak w ogóle to w sobotę robimy parapetówę... 8) 8) - oj, będzie się działo :p :p :p - byle pogoda dopisała....

 

No to sie bedzie dzialo.Pewnie nawet tu u mnie bedzie slychac ;)

 

 

gmalec fajnie ten Twoj domek wyglada z tym czerownym dachem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko!!! Ale mnie przestraszyłeś! W pierwszej chwili pomyślałem, że wcięło moje blachy bo nie byłem dzisiaj na budowie. :o A "nóg" to dostała kiedyś siatka ogrodzeniowa, później rozpruto budę budowlaną i skradzion kranik za 7 zł i licznik energii elektrycznej a przy okazji zrobiono zwarcie sąsiadowi. No i ktoś też się przymierzał do okna połaciowego ale poznałem i zdemontowałem... Odkąd mam ochronę- mam święty spokój. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czyżby po zakończeniu szkoły dzieciaki wygnały Was od komputerów że tak nikt nic nie pisze :wink: ? Klawiaturki w dłoń i proszę zasilać forum wieściami z różnych rejonów Zagłębia :) "Pogoria" juz napełniona ? - mozna się kąpać ? :wink: Pozdrowienia dla wszystkich.

 

Mnie niema kto odganiac :)

Zagladam tu czasami ale taka posucha ze nawet niema do kogo klawiszy uzyc ;)

Z mojej strony Pogoria juz prawie zalana.Tzn nie wiem ile dokladnie ma byc tej wody ale juz jest sporo.Mozna sie spokojnie kapac :)

Teraz nawet tam za bardzo nie chodze - za goraco i psia nie chce lazic.Ciepelko jej cokolwiek.

 

A z budowlanych spraw.To w lipcu bedziemy robili wylewke we wiacie.

Moze malowali chalupke - tylko jak na razi ejest problem z kolorem :-?

No i moze ogrodzenia dalszy ciag.

 

Ale najwazniejsze to zrobic dach na magazynie.Jak byla wichura w styczniu to zerwalo kilka.Prowizorycznie jest zrobione.Ale trzeba zrobic na gotowo.

 

To by bylo tyle meldunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niema kto odganiac :)

Zagladam tu czasami ale taka posucha ze nawet niema do kogo klawiszy uzyc ;)

Z mojej strony Pogoria juz prawie zalana.Tzn nie wiem ile dokladnie ma byc tej wody ale juz jest sporo.Mozna sie spokojnie kapac :)

Teraz nawet tam za bardzo nie chodze - za goraco i psia nie chce lazic.Ciepelko jej cokolwiek.

 

A z budowlanych spraw.To w lipcu bedziemy robili wylewke we wiacie.

Moze malowali chalupke - tylko jak na razi ejest problem z kolorem :-?

No i moze ogrodzenia dalszy ciag.

 

Ale najwazniejsze to zrobic dach na magazynie.Jak byla wichura w styczniu to zerwalo kilka.Prowizorycznie jest zrobione.Ale trzeba zrobic na gotowo.

 

To by bylo tyle meldunku :)

 

 

hej!

 

a od drugiej strony w Pogorii tylko trochę więcej kałuż na razie się pojawiło.

tak, że co najwyżej na razie w błocie się można pochlapać ;)

 

i pochwalę się jeszcze, że skończyłem ogrodzenie. :)

już widać gdzie jest moja działka!

 

teraz sobie wodę przyłączamy...

 

No i wszystko jasne - rzeka w Będzinie prawie pusta i coraz bardziej zarasta jakimiś glonami i zielskami. Cała nadzieja w tym że jak już Pogoria będzie pełna to wszystko wróci do normy i cały nurt nie zdąży zamienić się w bagnisko (chociaż niekiedy już podobnie pachnie). Adm - jak będziesz nad "psią" nosił parasol to może w takim cieniu z Tobą pójdzie :wink: A dach zrób do sierpnia bo mówią że będzie mokro. A Katarkowi gratulujemy ogrodzenia :wink: pozdrowienia i do usłyszenia przy okazji następnego meldunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wy to macie świetnie! Pogoria, psina Adama, Przemsza... :wink: A ja nawet nie wiem jak ta nowa Pogoria wygląda... Dzisiaj mi przepada 6 biletów godzinnych do "Kapitana NEMO", bo przez dwa miesiące nie było czasu żeby się tam zrelaksować!

Do Wowki! Wiem, że jesteś dobry w tych tematach. :wink: Mógłbyś rzucić okiem na ten wątek?

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=50041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą wodą to ciekawa sprawa. Mam wodociąg po drugiej stronie drogi i musialbym robić przewiert. Teraz zrobią to wodociągi (ciekawe czy nie pojawi się jakaś nowa interpretacja w ich wykonaniu :evil: ). Mam jeszcze zapytanie. Czy trzeba robić jakiś odbiór kanalizacji w trakcie jej wykonywania (coś takiego wyczytalem), czy można wszystko na koniec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...