Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i wszystko jasne - rzeka w Będzinie prawie pusta i coraz bardziej zarasta jakimiś glonami i zielskami. Cała nadzieja w tym że jak już Pogoria będzie pełna to wszystko wróci do normy i cały nurt nie zdąży zamienić się w bagnisko (chociaż niekiedy już podobnie pachnie).

 

Bez przesady z tym "zabieraniem" wody przez Pogorie ;). Jak bylem ostatnio to tylko tak mniej wiecej 1/3 "szla" na Pogoria a reszta do starego nurtu.Zreszta cos tam przebudowuja to moze sie pozmienialo.

Jak sie pogoda nie zmieni - bedzie tak jak dzisiaj,tzn malo slonca - to w niedziele polece i zobacze co tam slychac.:)

 

Adm - jak będziesz nad "psią" nosił parasol to może w takim cieniu z Tobą pójdzie :wink:

 

Jej ogolnie jest goraco.Takze taki numer nie przejdzie.

Jak z nia bylem ostatnio na Pogorii to wlazla mi do wody i nie chciala wyjsc ;).Jeszcze troche bym musial za nia wlazic do wody :)

 

 

 

A dach zrób do sierpnia bo mówią że będzie mokro

 

Goral przyjezdza kolo 11 lipca.I od razu bedzie dach robiony :)

 

 

Dzisiaj mi przepada 6 biletów godzinnych do "Kapitana NEMO", bo przez dwa miesiące nie było czasu żeby się tam zrelaksować!

 

Niedobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam macie jakieś naniary na tani piasek do zagęszczania

potrzebuje tego z 30 wywrotek a cena zwałiła mnie z nóg

300zł za wywrotke z przywozem tatra 15ton :cry: :cry: :cry:

 

Nie wiem czy tani czy drogi.

Ale widzialem jakas nowa firme co handluje piaskiem.

Bede jechal to zorientuje sie co do fona :)

Firma nazywa sie PPHU "Elż-Pol"

Co do tego PPHU to nie jestem na 100 % pewien.Ale reszta pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam macie jakieś naniary na tani piasek do zagęszczania

potrzebuje tego z 30 wywrotek a cena zwałiła mnie z nóg

300zł za wywrotke z przywozem tatra 15ton :cry: :cry: :cry:

Skąd miałeś ofertę ? A tam zaglądałeś http://www.ctlmaczki.pl/home_1.htm Punkt sprzedaży Sosnowiec-Bór 41-208 Sosnowiec ul. Długa 90: tel. (032) 29 90 183.

 

Napisz co i jak załatwiłeś.

PS: Piasek idź załatwiać W MUNDURZE (nick) - powinno pozytywnie wpłynąć na negocjacje cenowe :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne dla kolegi brunera podjechalem na nowa piaskownie po namiary do nich

I przy okazji ceny wzialem.Wszystkie ceny brutto

Piasek budowlany - 15,86

Piasek plukany 0-0,5 i 0,5-1 - 21,96

Piasek plukany 0-2 - 21,35

 

Jest jeszcze poza klasowy - z korzeniami i tego typu zanieczyszczeniami - ale to si eo cene nie pytalem.

Co do transportu to swojego nie maja.Ale moga dac namiary na firmy.

Maja nawet "wanne" - ale nie kazdemu na dzialke wjedzie

 

Trafic latwo.

Jak sie od Wojkowic Koscielnych jedzie na Dabrowe to po prawej stronie jest zjazd :)

Przy okazji jest fajny widok na nowa Pogorie.

 

Wogole to przestali zalewac Pogorie :(

Robia jakas sluze na Przemszy i chyab poziom nawet troche obnizyli - bo jakis mizerny jest :-?

 

Jakby ktos chcial to dookola Pogori zrobili fajna sciezke rowerowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czyżby po zakończeniu szkoły dzieciaki wygnały Was od komputerów że tak nikt nic nie pisze :wink: ? Klawiaturki w dłoń i proszę zasilać forum wieściami z różnych rejonów Zagłębia :) "Pogoria" juz napełniona ? - mozna się kąpać ? :wink: Pozdrowienia dla wszystkich.

:p :p :p

No nie całkiem tak było, ja wczoraj wróciłem z wypoczynku, gdzie za kontakt z WAMI zapłaciłem 6 euro/godz. ale ,,coś" przez tydzień w hotelowym kompie szwankowało i zamieniłem niewykorzystaną kartę na dwa drinki przed wyjazdem... 8) 8) 8)

Wszystkie Pogorie i Przeczyce cudnie wyglądają gdy podchodzi się do lądowania w Pyrzowicach... :wink:

Teraz już jestem, dorwałem się do kompa i czekam na ekipę od okien (ta sama co 1,5 roku temu zakładała mi na budowie) w bloku... kupa (roboty i wydatków) mnie czeka... :lol: :lol: :lol:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam jedno Tyle ile potrzeba do mieszkania

A ze szyby tam solidne - chyba P4 wymieka przy nich ;) - to bylyby pewne :)

Najfajniejszy wykusz byłby z oknem od kabiny pilotów - albo lukarna :D . To Krystian już skończył wakacje - Adam, jak tam Twój beton "rozcieńczany" :D ? Leje go sąsiad ? Czy może raczej nie wychodzisz w te okolice z obawy przed ...... stropami z betonu "rozcieńczanego" ? :lol: No i pytanie: czy i gdzie wyjeżdżacie w wakacje bo mi koncepcji brakuje ?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, jak tam Twój beton "rozcieńczany" :D

 

Nie moj tylko sasiada.Nie bawie sie w takie "wynalazki"

 

Leje go sąsiad ?

 

Ma go lac na poczatku sierpnia.Najpierw chce zobaczyc jak u nas bedzie wylewane

 

Czy może raczej nie wychodzisz w te okolice z obawy przed ...... stropami z betonu "rozcieńczanego"?

 

Na szczescie to "tylko" wylewka w garazu i piwnicy.Takze na glowe sie nikomu nie zawali.

Szczegoly w moim poscie :)

 

No i pytanie: czy i gdzie wyjeżdżacie w wakacje bo mi koncepcji brakuje ?Pozdrawiam.

 

Juz po wakacjach.Co prawda tylko/az tydzien.

Ale sie bardzo zmeczylem na tym wyjezdzie.Totalnie nie bylo co robic :(

Cyzybym byl juz pracoholikiem :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nieciepliwie odliczam dni do urlopu - jeszcze mi zostało 12 dni roboczych ..... :D :D :D

ale też zupełnie nie wiem gdzie pojedziemy... koncepcje mamy tylko nie wiadomo czy rzeczywistość ich brutalnie nie zweryfikuje... :( - ale w sumie to nawet mogłabym spędzić urlop w domu... jeszcze mi nie minęła fascynacja nowym miejscem zamieszkania więc nawet siedzenie na własnym tarasie byłoby super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Krystian, trzeba było zabrać chociaż jedno okno z samolotu.

Trochę za małe te okienka, nawet do mojego mieszkania w bloku... :wink:

Profil wybrałem znany (mnie i WAM) z budowy, z tym, że do mieszkania mam 6-komorowe no i niektóre szybki są P-4... 8)

Jutro mają mi montować drzwi... oj będzie się kurzyć jak cholera... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...