Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak słowo daję sami Obszarnicy :D :D A ja się biedny martwię gdzie drenaż rozprowadzić coby mozna jeszcze autkiem na działkę wjechać

 

No z drenazem to u mnie klopotow nie bylo ;)

 

ale kilka tysięcy metrów działki do dyspozycji robi wrażenie

 

No szczegolnie jak przyjdziedo koszenia.Wtedy caly dzien z glowy :)

 

Adam, to ogrodzone to tylko mala część mojej dzialki (faktycznie jest do tego dużego drzewa jakieś 200m od drogi)

 

No dzisiaj lukalem na ta Twoja dzialke.I to ogrodzone to nie wygladalo mi na te 8.000 m.

Teraz bede lukal za tym drzewem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie fajnie z tymi dużymi działkami!

mnie drenaż wypada tylko w jednym miejscu, bo inaczej za bardzo się nie da. a chciałem tam drzewka jakieś zasadzic... no i co? tylko kwiatki jakieś mi zostają... ;)

Albo wiszące ogrody :D Może spróbuj oczyszczalni bezdrenażowej - to ostatnio modne - na forum też się gdzieś przewija. Będzies miał miejsce na drzewka. A ostateczne wyjście to BONSAI :D :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wiszące ogrody :D Może spróbuj oczyszczalni bezdrenażowej - to ostatnio modne - na forum też się gdzieś przewija. Będzies miał miejsce na drzewka. A ostateczne wyjście to BONSAI :D :wink: Pozdrawiam.

 

o! wiszące ogrody to jest COŚ! ;)

nie no. miejsce na drzewka to sie znajdzie, bo jeszcze trochę mi go zostanie. ale akurat w tym miejcu gdzie ma być drenaż to by mi najbardziej pasowały... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - jak "Twoja Psia" przeżyła upały w takim futrze ? Ja sam ledwo żyłem w piątek i w sobotę - pięknie grzało.

 

Moja psia ledwo zyje w takie upaly.

Najchetniej to by do domu wlazla.Ale az tak dobrze to niema ;)

Chociaz czasami pozna moje dobre serce i ja wpuszcze.W domu mimo braku klimy i innych cudow temperatura oscyluje w granicach 22-23 stopni :D

Czyli w takie upaly to zyc nie umierac.

Jak nieraz grzeje solidnie to wogole z domu nie wychodze

 

Na dworze,tzn podworku - jak zwal,tak zwal wiadomo o co chodzi - psia pokopala sobie troche roznych dziur i sie tam chlodzi :).

Najlepiej jest pasuje pod winogronem.Niedugo to dziura tam bedzie miala chyba z pol metra glebokosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym "zabieraniem" wody przez Pogorie ;). Jak bylem ostatnio to tylko tak mniej wiecej 1/3 "szla" na Pogoria a reszta do starego nurtu.Zreszta cos tam przebudowuja to moze sie pozmienialo.

Jak sie pogoda nie zmieni - bedzie tak jak dzisiaj,tzn malo slonca - to w niedziele polece i zobacze co tam slychac.:)

Wczoraj w telewizorze powiedzieli że grozi susza. Zmienił się charakter opadów na naszym terenie: teraz są krótkotrwałe i gwałtowne a dawniej było więcej długotrwałych powodujących nasycanie gleby i podnoszenie wód gruntowych. Wysychają stawy, spada poziom rzek i dlatego przerwali napełnianie nowego zbiornika (Adam - byłeś na patrolu - dzisiaj nie grzeje tak bardzo :wink: może Psia się ruszy :) ). Przemsza w Będzinie jest już tak zarośnięta że przypomina bagienko - ciekawe jak się to skończy ? Jak Katarkowi tej dziury koło domu nie zaleją wodą to będziemógł tylko wspinaczkę uprawiać :wink: .Ale bądźmy dobrej myśli. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, chociaż częstotliwość 0,82 postów dziennie nie rzuca na kolana... Musisz się wziąć w garść! :wink:

Dzięki. Jakoś nie mogę się przemóc żeby pisać o niczym - rzadko bywam na "Psychologu" i jemu podobnych tematach - najczęściej na "Prawie" a tam raczej trudno pisać o niczym. Raczej nie zwracam uwagi na ilość postów i dlatego jestem dumny z tego mojego trzysetnego po stokroć :D :D :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...