Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

właśnie dzisiaj przyjechał elektryk, żeby wreszcie podłączyć wszelkie wyjścia telewizyjne, telefoniczne itp.... :oops: i ekipa żeby gaz był w domu przed zimą....

A jak u Ciebie Grzegorz postępują prace? Kiedy przeprowadzka? Wracając do domu przejeżdzam codziennie obok Ciebie - i często się tam jakieś auta kręcą.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota idzie w takim tempie, na ile pozwala kasa. :wink: Ale muszę się pochwalić, że oprócz gotowej kuchni z meblami mam już wymalowane całe poddasze, prawie gotowe dwie łazienki, drzwi wewnętrzne (lite dębowe- jestem super zadowolony :wink:) ale na razie bez szybek, bo moja połowica wymyśla jakieś witrażyki...

Elektrykę i hydraulikę (montaż, podłączenia TV, Sat, Kom, Tel, sterowanie ogrzewaniem podłogowym...) robię sam a to dlatego, że są to jedyne prace w domu, których wykonanie sprawia mi satysfakcję... :wink:

Przeprowadzka miała być we wrześniu, ale teraz widzę, że dobrze będzie jak się wyrobię na koniec października...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, śpię spokojnie a nie tak jak sąsiad niżej (ten drugi domek), któremu już dwukrotnie wybito szyby i grasowano po domu... :(

System alarmowy zakładał ARKAN a właściwie firma z nimi współpracująca- Omega-Progres z Bytomia. Dzięki temu nie ma zwalania winy na fałszywe alarmy i na ewentualną nieskuteczność zabezpieczeń... Arkan jest szybki i solidny, poza tym reaguje telefonicznie na wszystkie niestandardowe sytuacje, np. dzwonili do mnie gdy kiedyś zapomniałem załączyć system, podjechał patrol gdy zdarzyło mi się trochę dłużej niż zwykle posiedzieć w domu, są nieufni (to dobrze!) bo kiedy przypadkowo wywołałem alarm i go telefonicznie odwoływałem zgodnie z procedurą to i tak dyspozytor przysłał ochroniarzy. 8) No i bliskość firmy ochroniarskiej- zarówno ode mnie jak i od Ciebie jest do ich siedziby dosłownie "o rzut beretem" bo mają siedzibę na Wybickiego w Gołonogu- pierwsze baraki po prawej za stacją kolejową w Gołonogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i koniec wakacji :( ... mój syn dzisiaj wybiera się do pierwszej klasy...więc oprócz stresów wykończeniowych dojdą nam jeszcze stresy szkolne :wink: ale narazie na dobry początek kupiliśmy wczoraj wieeeelką tytę :)

Taaaak - teraz do pierwszej klasy - a zanim się obejrzycie skończy szkołę, potem następną ......... to początek drogi :wink:

Jak w Zagłębiu nikt nowy nie zacznie budowy to nasz klub spadnie na stronę 2638 :) Zauważyłęm że niewielu ludzi rozpoczyna teraz budowy - wszyscy walczą z papierami - a pomagają w tym ciągłe zmiany prawa - zmienia się budowlane, podatkowe - a nowy Sejm tuż tuż i zmiany przyspieszą ! Czy damy radę nadążyć? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Zagłębiu nikt nowy nie zacznie budowy to nasz klub spadnie na stronę 2638 :) Zauważyłęm że niewielu ludzi rozpoczyna teraz budowy - wszyscy walczą z papierami - a pomagają w tym ciągłe zmiany prawa - zmienia się budowlane, podatkowe - a nowy Sejm tuż tuż i zmiany przyspieszą ! Czy damy radę nadążyć? Pozdrawiam.

 

jak to nikt?! ja zaczynam! (no tak właściwie to juz jakis czas temu zacząłem i jeszcze długi czas to potrwa ;) ) właśnie niedawno wylałem ławy pod garaż, a wkrótce będą pod dom! :) i na dodatek jeszcze mi się niedawno córka urodziła!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...