Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grzegorz63 napisał:

Kominy mam wszystkie murowane ze zwykłej cegły...

 

Grzegorz - też rozważam taką wersję przy kominie do kominka- z tym, że zastanawiam się czy nie zastosować dodatkowo wkładu kamionkowego np z Bolesławca (http://www.kominyboleslawiec.pl). Czy Ty zastosowałeś samą cegłe - czy coś dokładałeś ?

Co do żółtej rury wystającej na mojej działce- na chwilę obecną ciągle zakładam ogrzewanie domu gazem, ale biorąc pod uwagę ostatnią podwyżkę cen (nie wiadomo czy nie będzie kolejnych podwyżek) - kto wie czym przyjdzie mi ogrzewać dom- więc również chcę wybudować dodatkowy kanał kominowy o przekroju pozwalającym wykorzystać go jako dymowy do kotła na paliwa stałe. :-?

Grzegorz63 napisał:

Mój piesek już na mnie czeka w sieni! Za 5 minutek będę przechodził koło budowy Piotra. Jaką ma śliczną nową bramę!!!

Cieszę się, że to "arcydzieło" sztuki ślusarskiej podoba się również sąsiadom. :D

Prawdę mówiąc przy obecnej ilości "pielgrzymek" przechodzących obok mojej działki w stronę, i z kościoła - bardziej przydł by mi się mur obronny a-la Twoje ogrodzenie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję dodatkowo wykopać fosę i zrobić most zwodzony - ale czekam na dociągnięcie wody na działkę. :D

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

 

Pociagnij wode od Grzegorza ;) :D

 

Cukrowy baranek ma zlociste rozki,

Pilnuje pisanek na lace rzezuszki,

A gdy nikt nie widzi choragiewke buja

i cichutko beczy WESOLEGO ALLELUJA

 

 

http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/swieta/wielkanoc/9.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Nic prostszego. Stań na początku mojej żużlowej drogi i rzuć kamieniem w stronę kościoła. :wink:

Jasne - jak teraz znikniecie z Forum to będę wiedział dlaczego :D :D :D Kamieniami w stronę Kościoła się zachciało rzucać - i jeszcze innych namawiać :D :D - i to na publicznym forum :D :D .

Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń i wykonania planów życzę wszystkim Forumowiczom :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...