Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bylem w Urzedzie i pytalem sie jak z ta rozbiorka.Teoretycznie to potrzebuje miec zgloszenie do nich.Dadza ale beda tez mieli wymagania.

No ale "tak miedzy nami to niech pan rozbiera,potem geodeta naniesie zmiany i bedzie po sprawie".No to przynajmniej jedna sprawe ma z glowy.

Ale zeby nie bylo za rozowo to nie maja planu zagospodarowania na moja czesc Ujejsca :(.Musze wystepowac do nich o te warunki i jeszcze do wodociagow zeby mi dali bumage ze dadza wode.Bez sensu.Mam wode na terenie ale to bylo zalatwiane ponad 2 lata temu to trzeba od nowa krecic to wszystko.Bez sensu.

Gazu raczej nie bede mial.No chyba ze sie dogadam z sasiadem ze bedzie mozna od niego podciagnac.Ale to musi byc notarialnie zalatwione a to troche zakrecony czlowiek.

Bo po moim terenie to nie pociagna bo nieoplacalne dla nich - jakies 150 metrow tylko do jednego budynku.

 

Chyba bede musial zalozyc dziennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój alarm to suka, w chwili obecnej raczej śmieszna niż groźna. Pochodzi z Prudnika ( bez papierów i gwarancji) i jak na te tereny przystało jest owczarkiem ( owczarczycą ) niemieckim ( cką). Dość mokra. Przed przeprowadzką chcę zaprogramować jej system w taki sposób, aby trochę obeschła i zrozumiała o co tu chodzi. Obecny mój mieszkaniowy system alarmowy 12 letnia jamnica popadła w lekką depresję i już nie gada ze mną. Chyba kupię kwiaty, albo co :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak się zagalopuję i tak dalej poprowadzę tę gadkę i żona to przeczyta to mnie .............................. pogryzie :D

A potem usłyszę, że nie mam czasu i takimi pierdołami się zajmuję. I ma rację :D

Żelki to nic, kupiłem świńskie ucho :o Ludzie! poważnie, nawet nie wiedziałem że tak można. Spreparowane świńskie ucho służy do wytworzenia miłej atmosfery wśród ekologicznych systemów alarmowych. Tylko mlaskanie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz63 - pogoda jest rewelacjna jak na listopad. Masz szanse ocieplić dom bez przeżywania stresu. Kiedy kończysz?

Wszystko na to wskazuje, że ocieplenie skończę tym tygodniu! :p

W przyszłym tygodniu na mój dach zaczną w końcu opadać "jesienne liście" Robena... :lol:

Szadam, a uszy jej stoją (będą stały, mają stać...)? Bo ja też kiedyś w swoim życiu miałem "prawdziwego" :wink: owczarka niemieckiego. Ale wspominam go mile- kapitalna psina!!! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy w zasadzie stoją, chyba że leżą :D , razem lub osobno. Nasz weterynarz pierweszego kontaktu mówi że zna protoplastów, co zwiększa prawdopodobieństwo dobrego wyboru. Zresztą muszę się przyznać, że w nie wielkim stopniu zależy mi na 100% czystej krwi aryjskiej. Już się lubimy i to się liczy. Tylko ta depresja naszej Niuśki. Babcia Niusia atakowana przez budryskę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...