Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szadam nie wiedzialem ze Ty tez masz na imie Adam :)

W sobote bylem na Opolszczyznie przejazdem jak jechalem po psia :).W Prudniku nie bylem ale przez Nyse to jechalem i dalej na Klodzko.

Dlaczego mialbym Ci robic wyrzuty.Im wiecej nas tutaj tym razniej

Jak masz juz telefon to polecam Ci skorzystnie z czegos takiego

http://www.internetia.pl/uslugi/callback/ .Sam korzystam i jestem zadowolony.No chyba ze jakas siec taka nieduza u Ciebie dziala.

 

Bede musial kiedys odwiedzic Trojmiasto.Tylko prawde mowiac jestem tu troche nowy i nawet nie wiem w jaka strone sie kierowac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - za hutą, za hutą.

Prudnik jest na trasie Gliwice, Kędzierzyn, Nysa. 136km od Gołonoga

W okolicy zaczynają się Sudety pasmem Gór Opawskich, a po czeskiej stronie Hroby Jesienik. Super na narty mam 30 min, tras rowerowych jest chyba setki km, a jak nam sie znudzi karuzela wyciągów narciarskich bigamy ( a raczej czlapiemy) na biegówkach. Super. Od roku mamy przejście graniczne z Czechami 7km od domu. Do Wiednia bliżej niż do Poznania.

Jak chcecie zobaczyć coś z moich okolic to polecam

http://www.gorytajemne.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu -pasmo gór za granicą począwszy od Prudnika i Głuchołaz Czesi nazywają Jesienikami, bo najpiękniejsze są jesienią. Na granicy stoi Kopa Biskupia, którą mozna pooglądać na wcześniej podanej stronie. Miastem wiodącym jest Jesienik, bardzo malowniczo połozony wśród gór. Najwyższy jest Pradziad, potem Keprnik Serak. Keprnik jet co do metra równy Śnieznikowi. Duże treny narciarskie to Czerwonochorskie Siodło na trasie między Jesiennikiem a Szumperkiem; Serak z wyciągami krzesełkowymi, Ostróżna, Miroslaw, Petrzikow.

W jesienniku jest zespół uzdrowiskowy Przysznic ( od autentycznego wynalazcy Prysznica Niemieckiego prekursora balontologii :o )

Pod Pradziadem jest Karlowa Studanka - uzdrowisko - czysty odlot

Za miejszowością Złotr Chory jest Rejwitz - płaskowyż na 800m z mchowymi jeziorami raj dla biegaczy i rowerzystów.

Nazwy piszę z głowy więc mogą być trochę przekłamane.

Najciekawsze jest że faktycznie to chopak :lol: z Zagłebia wszystkich miejscowych może oprowadzać po tych terenach.

Brkuje mi tylko czegoś na wzór Pogorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadam jak jeszcze masz siec podlaczona to nie jest tak zle :).

Jak mowi moja mama to jeszcze jednym zywiolem jest przeprowadzka.Ogarnac to wszystko to jest troche ciezko.I nagle sie okazuje ze czlowike ma tyle roznych klamorow.

Znam ten bo, bo przerabialem przeprowadzke w zeszlym roku.

Trwala ona gdzies tak od wrzesnia do polowy grudnia kiedy to ostatecznie zdalismy klucze.Ale moglismy sobie na takie cos pozwolic :)

Spakowac to wszystko to jedno a wypakowac to druga sprawa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całymi dniami jak nie budowa to wojaże po hurtowniach- wykorzystuję prima- pogodę! Na dachu jeszcze siedzą, kończą gąsiory i zakładają rynny (w końcu zdecydowałem się na plastiki Marleya). Zasypałem fundamenty, kopę pod taras i pod schody wejściowe; jak najdłużej taka pogoda! :p

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich krajan z Zagłębia

zwłaszcza dla Wowki, którego chałupa zrobiła na mnie spore wrażenie- ciekawe czy się znamy, bo ja też pochodze z Grodzca i co więcej mam tam działkę z ładnym widokiem na górę Sw Doroty

Rozkosz budowy w zasadzie przede mną - na razie jestem na etapie załątwiania spraw formalnych, na co przeznaczyłem ponad rok - wcześniej nie zacznę

Z doświadczeń budujących w pobliżu wiem, że koszmarnym doświadczeniem są ciągłe wizyty "gości", którzy są nastawieni na "pożyczanie" wszelkiego żelastwa - zastanawiam się, czy wogóle stawiać ogrodzenie póki nie rozpocznę budowy, bo też mogą ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...