Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Grzegorz !!!

Te świeże ślady na śniegu przed ogrodzeniem Twojego domu to tym razem nie włamywacze (tfu....) lecz ja z moją szanowną małżonką. Nadłożyliśmy cokolwiek drogi by zobaczyć Twoją rezydencję.

Nie powiem, robi wrażenie... A najbardziej podobała nam się dachówka – identyczna jak nasza... . Ale to już przecież już wiesz. Muszę przyznać, że do twojego stanu zaawansowania prac dochodziliśmy dwa lat a Tobie starczył o ile się nie mylę roczek.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian nie byles na spotkaniu forumowym??

Juz o 22.35 wyslales posta.No chyba ze tak szybko obrociles tam i spowrotem.

No jezeli obrociles to Ty jestes szybki :)

 

Ja przy okazji pobytu w Lodzi "zaliczylem" tagi budowlane.

Tak sobie zauwazylem ze niektorzy wystawcy to maja zwiedzajacych w nosie delikatnie mowiac.No moze to ja mam takiego pecha ze sie mna nikt nie interesuje.

Chociaz to taka troche "prowokacja" z mojej strony.Ze sobie chodze po stoisku i czekam kiedy sie ktos zainteresuja moja skromna osoba.

No ale z tym roznie bywa :(

 

Pozdrawiam zimowo

Odpalam maszyne śniegową i lece śniegować bo mnie zasypie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA SPOTKANIU OCZYWIŚCIE BYŁEM... :p !!!

Dotarłem jako pierwszy z żoną i gaga2 - o 13.30.

Wyjechałem z Wa-wy o 18.30, więc o 21.30 byłem w domku... 8)

Spotkanie było...a co ja wam będę opowiadał., zobaczcie sobie zdjątka które pokazuje Redakcja lub te które zrobił maksiu...zaraz poszukam linku i wam wkleję... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, chodzi mi o to, że im dłużej siedzę w towarzystwie forumowiczów tym bardziej pasuje określenie forumowiczek. Na zjęciach widać to gołym okiem. Męskie i nijakie niki to czysta zmyłka. Po drugiej stronie kabla siedzą kobitki :D . Miłe to i przyjemne, na ale ja z internetem ( a dkoładnie z takimi forami) mam doczynienia wyłącznie tutaj. Stąd moje odkrycie.

A W KOŃCU ROZMAWIMY O BUDOWACH A NIE O MODZIE I KUCHNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...