Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Folie są po to, żeby nie było widać,

że Grzegorz63 siedzi w środku i pilnuje okien... :wink:

:D Okien pilnuje "odpalony" alarm i firma ochroniarska! Te folie chcieli ściągnąć, ale zadecydowałem, żeby je zostawili jako ochronkę przed tynkarzami. Krystian, na razie nie ma co oglądać, bo nie dość, że folia, to jeszcze na dodatek nie obcięta wełna z docieplenia, która zasłania całe ościeżnice. Jak tylko odsłonię te okna, to na pewno się pochwalę!

Z budowy wróciłem dopiero godzinę temu, bo dwóch gamoni od samego rana montowało bramę garażową, i na dodatek trochę spieprzyli- muszą poprawiać... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklonowalo mnie cos.

Jak chcialem wyslac wiadomosc to pojawil mi sie taki napis jaki byl ostatnio przy probie wejscia na Nasza strone.

Ze DEBUG MODE i cos tam jeszcze :(.

A ze probowalem wyslac kilka razy to sie tak zrobilo :(

 

Poza tym pierwsze slysze zeby na szybach tez dawali folie,wiem ze daja na oscieznice.Nio chyba ze na szyby to Grzegorz sam pozakladal,tzn we wlasnym zakresie.

 

"Adam___ może to potwierdzić! "

 

Nic nie potwierdze bo z drogi widac niewiele.Ale moge potwierdzic ze pustaki na "swoim" miejscu .Tzn na oknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Poza tym pierwsze slysze zeby na szybach tez dawali folie,wiem ze daja na oscieznice.Nio chyba ze na szyby to Grzegorz sam pozakladal,tzn we wlasnym zakresie...

:D Folia nie jest przyklejona na szybach, tylko całe okna zostały owinięte w taką cienką folię (jak się nią owija, to się lekko przylepia). Tak zapakowali te okna fabrycznie i postanowiłem, że tak zostanie przez około miesiąc... W ogóle to jestem pod wrażeniem firmowej ekipy montującej okna AP Żory. Profesjonalizm całą gębą!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...