Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grzegorz63 napisał:

Wieczorem dam Ci namiary na architekta, co ciekawe- mieszka na Łęknicach a jego niezaprzeczalnym plusem jest to, że załatwia wszystkie sprawy niezwykle skutecznie, bo kiedyś pracował w UM w Wydziale Architektury w Dąbrowie.

P.S. Na początku, też byłem poważnie zainteresowany Manuelą, prawie już kupowałem ten projekt, ale ostatecznie wydała mi się ciut za mała na moje potrzeby... :wink:

Czekam nieciepliwie na te namiary na architekta, jak wcześniej pisałam, czas nas bardzo goni :roll:

ps. jak szukaliśmy działek, to bardzo podobały nam się tereny na górce gołonoskiej - ale niestety nie łatwo było tam kupić grunt :cry: - z tego wynika że mamy podobny gust :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... widzę, że filo, Uller i Szadam nie zaglądają tu bardzo długo... :(

 

No Krystian Ciebie tez dlugo nie bylo.Od 8.06 - czyli cale 10 dni ;)

 

A tak poza tym to musze przyznac ze Magdak ma baaaaardzo mily glos :)).

I pracuje niedaleko mojego bylego miejsca zamieszkania :)

 

 

Aha

W poniedzialek bede mial dostawe oscypkow.Jakby ktos byl zainteresowany to dawac na priva kto i ile.Ponizej 10 sztuk zamowien nie przyjmuje ;)

Magdak juz zamowila :)

 

P.S.

Zaproszenie na inspekcje juz dostalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista imprezowiczów jest ciągle aktualizowana w drugim poście w ,,ZLOT GRUP POŁUDNIOWYCH..." :p :p :p

Co do organizacji, to info o spotkaniu dałem przed wakacjami, aby wszyscy zainteresowani usłyszeli o nim odpowiednio wcześniej i zarezerwowali termin... (28.08.2004) :wink:

W lipcu będę się zajmował głównie dachem, w sierpniu wakacje no i sprawy organizacyjne przed spotkaniem, mam na to tydzień urlopiku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U [/b]Grzegorza[/b] jest tylko czerwone bloto innego niema ;)

Dobrze ze mial chyba inne buty niz czerwone to je znalazl :D

No chyba ze nie znalazl :)

 

Co do oscypkow to za jakies 3 tygodnie bedzie znowu dostawa to jakby ktos byl chetny to niech da znac.

Magdak moze dasz sie ponownie namowic.Jak Ci smakowaly to mysle ze chetnie znowu wezmiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian gdzie dokladnie jedziesz?Do Basenowej czy gdzies indziej??

Jezeli tam do jaskinia lodowa jest super :).

Ale mowia ze Tatralandia w Mukulasu czu gdzies tam niedaleko to juz nie za bardzo im wyszla.Kicha podobno :(

Swogego czasu bylem w Bobrowniku i bylo super :)

 

Ja jak na razie to nie planuje nigdzie jechac.Moze gdzies na 1 dzien wyskocze.

Pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...