Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przebudowuję stary dom, podniosłem ścianki kolankowe i wyrównałem

poziom stropu (dom wcześniej był rozbudowywany w latach 50 dostawiano - czytaj doklejano - po części ) różnice wynosiły ponad 40cm.

Nie dopilnowałem wyrównania nowego stropu i zacierano na drugi dzień.

To było w ubiegłym roku, teraz mam problem bo całymi połaciami odchodzi ta część która była zacierana. Czy wylać wylewkę samopoziomującą, czy to złapie do betonu, może ktoś rozwiązał już ten węzeł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie.Jaka tu cisza - jak makiem zasial.

Widze ze wszyscy sa na placu budowy swojej rezydencji :).

U mnie jak na razie to przerwa w remoncie.

Ocieplone teraz trzeba "tylko" pomalowac.

Zdecydowalismy sie na Silikat Fasada z Dekoralu.Tylko ze nawet w Centrum Dekoracyjnym Dekoral nie maja wzornika :evil:

Jest niby jeszcze Cekromal CS ale to rozpuszczalnikowa to pewnie smierdzi jak sto diablow ;).

Niby maluje na zewnatrz ale i tak mysle ze chodzilbym jak nacpany ;).

 

Chyba ze moze ktos polecic inna farbe na fasade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudowuję stary dom, podniosłem ścianki kolankowe i wyrównałem

poziom stropu (dom wcześniej był rozbudowywany w latach 50 dostawiano - czytaj doklejano - po części ) różnice wynosiły ponad 40cm.

Nie dopilnowałem wyrównania nowego stropu i zacierano na drugi dzień.

To było w ubiegłym roku, teraz mam problem bo całymi połaciami odchodzi ta część która była zacierana. Czy wylać wylewkę samopoziomującą, czy to złapie do betonu, może ktoś rozwiązał już ten węzeł

 

Pozdrawiam

 

...straszna cisza, tydzień temu wrzuciłem temat -pytanie bez echa...

 

kozbi, gdybym był na tyle mądry jak Ci pomóc, na pewno bym się odezwał. Natomiast samo pisanie, że nie wiem jak Ci pomóc, pewnie niewiele by Cię usatysfakcjonowało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale, ale

to coś obok to sasiad czy cmentarzyk?? :o :( 8) :lol:...

Niestety, sąsiad... :-? Z początku myślałem, że Urząd się nie zgodzi na takie rozwiązanie. Ale Urząd zażądał tylko zmianę z "pełnego" (takie miało poczatkowo być!!! :evil: ) na ażurowe. Zgadzam się z Tobą- efekt fatalny, żeby nie powiedzieć- cmentarny!!! :evil: :-? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Zagłębiaków po przerwie urlopowej.

Tydzień spędziłem w gospodarstwie agroturystycznym w Wiśle. Cała rodzinka wypoczęła i nabrało nowych sił do pracy. A pracy nie brakuje. Cały czas trwają prace na budowie. Mam już położone kafelki, wstawioną część drzwi na parterze, doprowadzoną wodę do budynku.

Na moja absencję na forum miał też wpływ sasser (robak komputerowy) który zadomowił się na moim komputerze. Całe szczęście że nie na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...