Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z ciekawostek:

Po raz czwarty będę reklamował ościeżnicę zakupioną w Castoramie. Najpierw nie zauważyłem źle sprasowanego laminatu, a kolejne dwie po złożeniu maja przesunięte nadproże względem boku. Zobaczymy jeszcze jak to długo potrwa. Gdybym nie miał już zamontowanych dwóch takich samych ościeżnic w korytarzu to pewnie bym im podziękował za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak to mowia "noc jest zbyt piekna zeby ja przespac" ;)

Chociaz jak cos robie to wole robic w nocy :)

 

Krystian nie martw sie.Niedlugo beda Ci w euro placili.To co masz teraz podziela przez 4,5 i bedzie w euro :)

 

Nie wiem czy wiecie ze jest jeszcze jedno forum ktore ma taki sam uklad jak to nasze - Muratorowe

Dokladnie tak samo sie pogrubia tekst,robi podglad i inne takie rzeczy.

Pytka w pytke takie samo :)

Tylko tresc troche inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz to chyba ze po nocach u Ciebie robia ;)

Ile razy przejezdzam kolo Ciebie to brama zamknieta i zero aut przed budowa.

No chyba ze na piechotke przychodza ;)

Adam___, no coś Ty... Od poniedziałku codziennie od 8 do 16. Stoi polonez kombi, a jakbyś podjechał bliżej to byś poczuł wspaniałą woń benzyny wokół niego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mój szef poszedł na dwutygodniowy urlop, a więc i na sieć będzie można częściej zajrzeć. 8)

Słyszę, że sezon w pełni. A i u mnie podobnie. Tylko ja już wykańczam się sam. Do zamieszkania nie przewiduję najęcia fachowców do prac wykończeniowych.

A jeszcze zostały parapety, wywietrzniki, biały montaż, wszystkie lampy i karnisze, poprawki w tynkach przy gniazdkach, parapetach, ościeżnicach i wywietrznikach, gruntowanie i malowanie ścian, panele w salonie i jadalni, otynkowanie ściany w kotłowni, posadowienie szamba.

Poza tym na jesień zostaje jeszcze ocieplenie poddasza i ścian

Tylko instalacji gazowej nie wykonam sam.

O przepraszam, zabudowę kuchenną też chyba zlecę komuś.

Podobnie jak Grzegorz tez chciałbym już mieszkać.

Pozdrawiam

Uller.

P.S. Ościeżnicę reklamuję po raz piąty. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Mogę być sędzią!!!

 

Zobaczymy narazie reprezentujesz barwy Forumowiczów ... i tak masz fory możesz sobie wybrać pozycję na której będziesz grać :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...