Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja rezydencja to nie znajduje sie kolo strazy

Jest kolo Kosciola w Ujejscu.

Zreszta przez przypadek to sie do mnie nie trafi ;) Nawet pogotowie ma problemy

Kolo Kosciola do gory i na koncu w prawo :)

Zadna specjalnosc ten moj domek.Wyremontowany,w tym roku ocieplony.Jeszcze tylko trzeba jakas farbe rzucic i na ten rok to chyba koniec.

Oprocz tego jest tu kupe roboty.Bo dzialeczka to taka troche mala inaczej ;).Skromne 5600 m2.Kosilem 3 dni w tym upale.Szybciej nie szlo.A i tak sie ze mnie lalo :( No ale wykoszone wszystko :D

 

Widzialem ze robota sprawnie idzie :)

Tylko tak trzymac.Zreszta jak tylko pogoda jest to robota sie posuwa do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, zniknęłam bo najzupełniej w świecie nie mam dostępu do netu ale za to czasu mam mnóstwo wiec gdyby był dostęp to i moje wypowiedzi były częstsze. Pozdrawiam "klikę"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Rena kawairenki ineternetowe to jeszcze istnieja i maja sie dobrze ;)

Nawet nowe powstaja

Hihihihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale już wróciłem z zapasikiem Kelta na spotkanko w sobotę...

Jakiej narodowości jest Kelt??? :D

 

Tu masz odpowiedz

Tzn cytat :)

 

"Legendární keltská receptura vydala své tajemství do rukou českých mistrů sládků a zrodil se tak pohár magickyčerného piva s plnou, nahořklou chutí a tou nejhustší pěnou. Jeho tajemství spočívá ve výběru nejlepších odrůd chmele, v unikátní kombinaci sladů, v originálním způsobu vaření s použitím již tradičních postupů a ve způsobu čepování

Jedinečná kombinace světlých sladů s přídavkem praženého ječmene, silné chmelení hořkými odrůdami chmele a hluboké prokvašení dávají vzniknout počáteční chuťové bohatosti s dozvukem v podobě pražené, kávové suchosti.

 

Dozrál čas vychutnat legendární sílu a bohatost chuti piva, které se váže k naší dávné, mýty opředené minulosti."

 

Wiesz juz wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale już wróciłem z zapasikiem Kelta na spotkanko w sobotę...

Jakiej narodowości jest Kelt??? :D

 

... a co tam, nie będę przepisywał etykietki, w sobotę sam sobie poczytasz o tym jak to ,,Keltsky narod ovladal vo svojej dobe takmer cele uzemie starovekej Europy..."... 8) 8) 8)

Jednym słowem - WIKING !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Krystian, "Kelt" był wyśmienity!!!

P.S. Ile kilogramów wsadu na grila Ci zostało??? :wink:

 

Łomatko !!!

... sporo skonsumowaliśmy ,,na zimno"... oczywiście tego co zostało wygrillowane na Krępie...ale mimo to zostało bardzo dużo ,,niewygrillowanego" tylko dlatego, że nie wiedziałem, że karkówka z grilla na zimno ze swojskim winem tak wspaniale się komponuje... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...