Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Ja tylko na chwilkę wpadłem pomiędzy chorobowym a urlopem. Następny tydzień spędzam przy ocieplaniu domu. Zobaczymy jak mi pójdzie i ile uda się zrobić.

A potem... delegacja służbowa do Juraty na cztery dni. 8)

Tak więc na forum pojawię się najprawdopodobniej dopiero 20 września.

Miłych prac na budowach.

Pozdrawiam

Uller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja tylko na chwilkę wpadłem pomiędzy chorobowym a urlopem. Następny tydzień spędzam przy ocieplaniu domu. Zobaczymy jak mi pójdzie i ile uda się zrobić.

A potem... delegacja służbowa do Juraty na cztery dni. 8)

Tak więc na forum pojawię się najprawdopodobniej dopiero 20 września.

Miłych prac na budowach.

Pozdrawiam

Uller.

 

a o remontach zapomniałeś :( :)

miłego wypoczynku w Juracie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie się dowiedzialem, że mam do odbioru cegle (miala być na początek października) :) W takim razie chcialbym jeszcze zrobić dach w tym roku. Znacie jakieś namiary na tanią dachówkę i więźbę?

... mogę dać namiary na gościa, który krył dach u mnie w tym roku, ale tani to on nie jest... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum Zagłębia. Dopiero zamierzam coś postawić w Sosnowcu - na razie żyję w Bedzinie. Jesli pozwolicie to czasem skorzystam z Waszych doświadczeń - może jeszcze nie teraz bo toczy się sprawa OWZT ale jak to nabierze tempa to się ujawnię :) . Wstępnie wybrałem c64a pracowni Archtim http://www.archtim.pl/ i na razie czekam na OWZT żeby kupić projekt. Śledzę wątki o budowaniu z silikatów ponieważ ten materiał jest w projekcie. To na razie tyle. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum Zagłębia. Dopiero zamierzam coś postawić w Sosnowcu - na razie żyję w Bedzinie. Jesli pozwolicie to czasem skorzystam z Waszych doświadczeń - może jeszcze nie teraz bo toczy się sprawa OWZT ale jak to nabierze tempa to się ujawnię :) . Wstępnie wybrałem c64a pracowni Archtim http://www.archtim.pl/ i na razie czekam na OWZT żeby kupić projekt. Śledzę wątki o budowaniu z silikatów ponieważ ten materiał jest w projekcie. To na razie tyle. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...