Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D olinek, obejrzałem sobie Twój upatrzony projekt. Niezły... 8)

Co planujesz przyszłościowo na poddaszu?

Witam. Na razie odnośnie poddasza to nie mam żadnej koncepcji - jak to mówią "mierz siły na zamiary" a sił (czytaj kasy) jest zasób ograniczony. To poddasze daje coś koło 40 m powierzchni do wykorzystania i trudno w tej sytuacji puszczać cugle fantazji. A poza tym to ja mam coś koło 2 m wzrostu:-) i każde przejście przez odrzwia bliżej mi nieznane już stanowi ryzyko a co dopiero poddasze :D .... Cel numer 1 to załatwić papiery, nr 2 to wystawić stan surowy i jak się da to wykończyć minimalny "program" na parterze. A potem zajrzeć, czy w portfelu już jest próżnia doskonała czy też nie :-). Cieszę się, że jest specjalista od silikatów - na razie nie wiem o co pytać ale jak już zdefiniuję problemy to z pewnością Wam je przedstawię. A w temacie grilla i piwa to mam syndrom "misia Yogiego" tzn wyczuwam z daleka i nie mogę się oprzeć :D Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest specjalista od silikatów - na razie nie wiem o co pytać ..... A w temacie grilla i piwa to mam syndrom "misia Yogiego" tzn wyczuwam z daleka i nie mogę się oprzeć :D Pozdrawiam .

olinek - szkoda, że się nie ujawniłeś (-łaś ?) wcześniej, można się było załapać na piknik...:)

Co do silikatów to polecam wszystkim firmę w której kupowałem silikaty (w 2001r.), dam namiary jak będą potrzebne, będziesz mógł porównać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D U mnie hydraulik kończy instalacje w kotłowni. Nieźle mu to idzie. Widać, że myśli! :wink: Gdyby ktoś był w potrzebie to służę namiarami. Elektryka niezbyt polecam, bo mimo, że porządnie zrobił instalacje, to również okazał się taki trochę "cwaniaczek". :-? Denerwuje mnie, jak fachowiec kręci nosem na pomysły inwestora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

... a może to dla zmyły... :roll: :roll: :roll: ???

... z pćami to ja uważam, bo kiedyś potraktowałem kgadzinę per ,,koleżanka"... :oops: :oops: :oops: ... ale się działo... :wink:

:D :D Jestem facetem - a ksywka ma korzenie w aferze Olina z roku bodajże 1996 i bardzo sie do niej przyzwyczaiłem - jesli byłbym kobietą to pewnie przypominałbym chińską mistrzynię w podnoszeniu ciężarów, która wygrała z naszą Agatką Wróbel :wink: Myślę Krystian, że skorzystam z Twoich doświadczeń i na pewno sprawdze ofertę tej firmy o której piszesz ( o ile jeszcze istnieje ). Rozumiem, że Ty budowałeś z silikatów - może uda mi sie w Twoich postach znaleźć co, to sobie popatrzę. Ostatnio na forum o silikatach wyczytałem, że ludzie w bloczkach znajdują korzenie i inne badziewie. Ciekawe, czy kiedyś znajdą psa zmielonego razem z budą :D ? A swoją drogą to takie informacje podkopują wiarę w rzetelność producentów i co najgorsze nie ma możliwości uzyskania wiarygodnej informacji o jakości produktu - żadne certyfikaty ISO i inne nie gwarantują jakości. Może się mylę, ale jest wiele postów w których ludzie wyklinają na okna i stolarkę a teraz na moją biedną skołowaconą głowę spadł jeszcze ten korzeń w bloczku :cry: . Jak widzicie im więcej się z forum dowiaduję tym większego mam doła - ciekawe, kiedy osiągnę jego dno :wink: ? Pozdrawiam - a na grilla może się jeszcze kiedyś załapę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jak widzicie im więcej się z forum dowiaduję tym większego mam doła - ciekawe, kiedy osiągnę jego dno :wink: ?

 

Facet!!! głowa do góry, to normalne objawy u budująco czytających :D

Dawno mnie tu nie było.

Pozdrwaiam Zagłębiaków :wink:

Wczoraj fedrowałem, co oznacza, że zakupiłem 2 tony węgla na zimę. Byłem czorny jak po szychcie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jak widzicie im więcej się z forum dowiaduję tym większego mam doła - ciekawe, kiedy osiągnę jego dno :wink: ?

 

Facet!!! głowa do góry, to normalne objawy u budująco czytających :D

Dawno mnie tu nie było.

Pozdrwaiam Zagłębiaków :wink:

Wczoraj fedrowałem, co oznacza, że zakupiłem 2 tony węgla na zimę. Byłem czorny jak po szychcie :lol: :lol: :lol:

Witam. Ledwo ufedrowałeś a już na Karbie wysypali węglarki na tory - nie fedrowałeś tam przypadkiem ? Tylko 2 tony mogą być wynikiem szybkiej ucieczki :p :p Bez obrazy proszę - pocieszyłeś mnie, ż moje objawy są normalne - zaczynam się do nich przyzwyczajać. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadam - 2 tony... :roll: :( , słabo wspomagasz polskie górnictwo... :wink:

25cm wełny w dachu, 15cm styropianu na ścianach, 10cm styropianu w podłodze, reku, kominek, szyby 0,9, rolety,solary, kufajki, filcoki :o

dziwisz się, że 2 tony wystarczy :roll: :o

PS. jak będzie ostra zima to jeszcze się do żony przytuli 8) :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...