Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

olinek zapewniam cie ze stemple bede ci potrzebne oj beda ;-)

 

ps moze sie przy okazji przedstawie .....jestem z bedzina ....buduje w bedzinie http://www.studioarcis.pl/PROJEKTY_2002/AD_39/AD_39.html

na dzisiaj stan surowy zamkniety ;-)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

olinek zapewniam cie ze stemple bede ci potrzebne oj beda ;-)

 

ps moze sie przy okazji przedstawie .....jestem z bedzina ....buduje w bedzinie http://www.studioarcis.pl/PROJEKTY_2002/AD_39/AD_39.html

na dzisiaj stan surowy zamkniety ;-)

pozdrawiam wszystkich

Witam. Jak już masz stan surowy to pewnie wiesz więcej ode mnie :) Jeszcze mam trochę czasu - na razie przygotowuję się teporetycznie studiując forum (a przy okazji psychicznie czytając o różnych bezeceństwach ze strony ekip budowlanych). Gdzie budujesz - mieszkam w Będzinie - jak dasz namiar na Twój domek to chętnie obejrzę (może być na priv). Pozdrawiam i gratuluję stanu surowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak otworzyć kolejną stronę, bo stara coś się zacina...

27 !!!

Krystian, ja podejrzewam że Ty w Excelu masz automat do liczenia postów i jak Ci ów automat zasygnalizuje :wink: że już to sobie nową stronkę otwierasz - wychodzi na to, że się urodziła nowa dyscyplina olimpijska. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grodziec ...piekna niestety dzielnica Będzina ( kiedys grodziec mial prawa miejskie) mowie niestety bo jak mam cos zalatwic w bedzinie to mnie krew zalewa

wiec mieszkam w grodzcu i buduje w grodzcu a pracuje w dabrowie gorniczej w firmie prdukujacej systemy izolacyjne (bez nazwy bo zostane posadzony o reklamowanie ) wtajemniczeni bede wiedziec o jaka firme chodzi ;-)

aaa zeby niebylo nieporozumien jak z olinem ...jestem samcem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grodziec ...piekna niestety dzielnica Będzina ( kiedys grodziec mial prawa miejskie) mowie niestety bo jak mam cos zalatwic w bedzinie to mnie krew zalewa

wiec mieszkam w grodzcu i buduje w grodzcu a pracuje w dabrowie gorniczej w firmie prdukujacej systemy izolacyjne (bez nazwy bo zostane posadzony o reklamowanie ) wtajemniczeni bede wiedziec o jaka firme chodzi ;-)

aaa zeby niebylo nieporozumien jak z olinem ...jestem samcem ;-)

 

Witaj mardo - urodziłem się w Grodźcu i mieszkałem tam wiele, wiele lat....

Obecnie mieszkam w Dąbrowie Górniczej

Czyli odwrotnie niż Ty

 

Pozdrawiam

 

P.s. Twój nick niestety - będzie mi się mylił z Marbo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów. Na obecną chwile licytujemy kask budowlany muratora przekazany przez Edzie i kubek muratora przekazany przez Maksia. Kolejny darczyńcy mile widziani. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na operacje Nikoli.

Mamy czas do 11 października. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...