Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ludziki kochane

 

Nie gniewajcie sie jezeli na troche zamilkne.

Nie mam powodow do smiechu ani radosci

 

Trzymajcie sie ciepelko

 

 

Zadumanie nad istotą istnienia zatrzymało Twe myśli

Czas niech otuli spokojnie te pytania

Człowiek rodzi się w bólu i umiera

Lecz po drodze jest tyle kochania ....

Nie zapomnijmy o tym NIGDY i śpieszmy się kochać ludzi póki są....

 

P.S.

Zaniedbujecie sie troche bo Slaska znowu nas wyprzedzila :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć. U mnie zaczyna się tynkowanie elewacji zewnętrznej. Nareszcie dom nabierze kolorków! :D Wybrałem tynk silikonowy "Armasil" marki KABE (jest w miarę "paroprzepuszczalny" a na takim mi zależało, ponieważ dom ociepliłem wełną). Tylko ta pogoda dzisiaj taka nie za bardzo... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - pogoda do nosa - dobrze, że masz ocieplenie okryte bo podobno wełna jak nasiąknie to koniec. A mnie humor poprwił pomysł o przywróceniu ulgi budowlanej i jak to przejdzie (nie wierzę w to - post w prawo i finanse) to się będzie łatwiej budowało. No ale Ty już będziesz tylko kibicował :) No to życzę, żebyś tynkował przy dobrej pogodzie i żeby natynku żadna mucha usiąśc nie mogła :D Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz63 - czekamy na ,,kolorowe" zdjęcia... :p

Byłem i widziałem. Najprościej powiedzieć, że w tym stanie budowy to zdjęcia Grzegorza są kolorowe. :lol:

I widziałem jeszcze inne rzaecz

- za tym murem obok ( co mi z cmentarzykiem sie kojary ) STOJA JUŻ MURY :o

A tam gdzie te jabłka podbierałem w ogrodzie - przed religią - to TAKIEEE wielkie fundamenty są zrobione :o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. U mnie zaczyna się tynkowanie elewacji zewnętrznej. Nareszcie dom nabierze kolorków! :D Wybrałem tynk silikonowy "Armasil" marki KABE (jest w miarę "paroprzepuszczalny" a na takim mi zależało, ponieważ dom ociepliłem wełną). Tylko ta pogoda dzisiaj taka nie za bardzo... :(

 

Kolorek fajny masz.

Taki jaki teraz w modzie.Taki zoltawy

 

Jak tam naped do bramy sie spisuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to Grzegorz63 ma już napęd ???

Masz, a nic się nie pochwalił

 

Jak to sie nie chwalil.

Musisz tylko uwazniej sledzic posty na forum ;)

 

U mnie na szczescie zadne sasiad sie nie buduje.A gdyby nawet to i tak mi widoku nie przesloni ;)

Widoki co prawda troche drzewa ograniczaja ale i tak jest na co popatrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No to życzę, żebyś tynkował przy dobrej pogodzie i żeby natynku żadna mucha usiąśc nie mogła...

Trochę się martwię, bo dzisiaj nad ranem był przymrozek (-1 stopień)... :(

 

 

...tam gdzie te jabłka podbierałem w ogrodzie - przed religią - to TAKIEEE wielkie fundamenty są zrobione...

:D No widzisz Szadam, z jakim rozmachem buduje się "Górnicza Brać"???!!! :wink:

P.S. Dowiedziałem się pokątnie, że te wielkie fundamenty są własnością Gościa, który "przy węglu" pracuje. Może to jakiś znajomy Krystiana??? :o

 

 

...Kolorek fajny masz. Taki jaki teraz w modzie.Taki zoltawy...

Adam___, to co widzisz, to dopiero podkład. Tynk nie będzie "żółtawy" tylko żółty. Moja żona wybierała, ponieważ ja- jak na mężczyznę przystało mam lekkie kłopoty z kolorami... :wink:

 

 

... to Grzegorz63 ma już napęd ???

Masz, a nic się nie pochwalił, o sąsiadach też nic nie pisze...

Krystian, o napędzie było głośno w "Wymianie doświadczeń", nawet się pokłóciłem z jednym Gościem z Zielonej Góry... :(

Sąsiad przykrył już dom dachówką, ale chyba się nie wprowadzi w tym roku, bo jeszcze kupę roboty mu zostało...

 

 

...U mnie po drugiej stronie ulicy - od zachodu też niestety budują się dwa domy, a taki miałem ładny widok na łąkę...

Może teraz zamiast na łąkę będziesz miał atrakcyjniejsze widoki na sąsiadki??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Szadam, z jakim rozmachem buduje się "Górnicza Brać"???!!! :wink:

P.S. Dowiedziałem się pokątnie, że te wielkie fundamenty są własnością Gościa, który "przy węglu" pracuje. Może to jakiś znajomy Krystiana??? :o

 

....bliższe namiary proszę... 8) 8) 8)

 

....Moja żona wybierała, ponieważ ja- jak na mężczyznę przystało mam lekkie kłopoty z kolorami... :wink:

 

... skąd ja to znam... :roll: :roll: :roll:

 

 

Może teraz zamiast na łąkę będziesz miał atrakcyjniejsze widoki na sąsiadki??? :lol:

 

... ładnych sąsiadek nigdy za dużo... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam wreszcie stały dostęp do internetu i będę tu częściej zaglądać. Niestety nie mam się czym pochwalić na budowie. No może poza tym ze mam już wylewki zrobione własnoręcznie przez mojego męża, ścianki działowe na poddaszu mąż też sam wznosi, wybudowaliśmy też wspólnie taras na całej szerokości domu , tzn mury tarasu postawił mój mąz a teraz musimy ten taras zasypać piachem ale jak znam życie to potrwa do wiosny ponieważ wszystko co sie da robimy sposobem gospodarczym czyli własnymi rękami. Tak bardzo lubie jeździć na naszą budowę ze gdybym tylko tam prace znalazła to pewnie byłabym na budowie codziennie. Odrobiłam lekture waszych postów i mniej więcej wiem co sie u Was dzieje.

Ciekawe tylko czy mnie tu ktoś zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...