Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Poszukuję fachowca, który położyłby sprawnie gres w kuchni, przedpokoju i wiatrołapie - bo gościu który miał to robić grzebie się z łazienką w takim tempie, że boję się że do jesieni doczekamy a płytki jeszcze nie będą skończone.... :evil: :evil: :evil: - możecie może kogoś polecić?

Wydaje mi sie , że im wolniej tym dokładniej , wiec za bardzo sie nie martw, no chyba, że mu płacisz na godziny :wink:

Adam___ - to ty auto na noc przed garażem a w dzień do garażu ? :wink: :D

Krystian - jak to dobrze , że dzieci już chodzą do szkoły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No dobra, ja wiem, że ,,Ford g..no wort" i ,,Nie każda morda pasuje do Forda" ale nie dam sobie wmówić, że w tej klasie znajdę dla siebie coś lepszego... :p

Nowy model Focusa z zewnątrz jest jeszcze OK, ale w środku to już kompletne dno, czysty folcwagon... :wink: , wszystko wina szefa stylistów podkupionego z tej firmy robiącej ,,design od ekierki"... :evil:

Wygląda na to, że jeszcze długo nie wyprodukują nic ładniejszego niż to czym jeżdżę (a na co było by mnie stać)... :(

Adam_ - mój wytrzymał już 143 tkm bez niespodzianek... :p , a jak mu poskładać siedzenia to i rusztowanie wejdzie, a i cegły, cement czy elementy zbrojenia elewacji (z Krakowa) woził dzielnie i bez zająknięcia... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Serwus!

Właśnie wystukuję na klawiaturze nowego notebooka! :wink: HP Compaq nx 7010. Kurdę, ale maszyna!!! 8)

 

No to gratuluje nowej maszyny piekielnej ;)

 

Kochani, szukam speca od schodów. Trepy dębowe (chyba tak się to nazywa :roll: ), podstopnice, barierki...i.t.d Możecie kogoś polecić??

 

Zajrzyj na Majakowskiego.Numeru nie znam ale niedaleko od skrzyzowania z Aleja Roz.

Troche w glebi.Obok robia autoalarmy,jest salon lazienek.

Jest tam punkt gdzie gorale sprzedaja schody,lozka,szafy i wszelkiego rodzaju wyroby z drewna.

Taka biala brama segmentowa.Z ulicy widac :)

 

Co do cen to sie nie wypowiem - nie mam porownania

 

P.S.

Ale lozka to maja super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...