Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proszę trzymajcie za mnie kciuki bo jutro rano mam egzamin z prawa karnego a w poniedziałek wieczorem z prawa międzynarodowego.

Ale się boję :-? :-? :-?

nie bój się, przecież się uczyłaś i jesteś dobrze przygotowana, zdasz napewno, a budujący sąsiedzi zza Brynicy będą trzymać kciuki,

przynajmniej ja i mam nadzieję, że również bodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://foto.onet.pl/mojalbum/mojalbum.html?r=0&id=31520

ten mały z tytom jest podobny do mnie, ale dzieli nas prawie 36 lat 8) ,

a poza tym to prawie jak bodzio czorno- siwy, z wąsem, wzrost

jak Szołtysik i trocha paplaty i z mięśniem piwnym :oops: 8) :wink:

PS. Jak znajdę jakieś cyfrowe zdjęcie to postaram wkleić swoje paple

do albumu :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, będę rozglądać się na ulicach za pieskiem, ale to będzie trudne bo raczej nie wychodzę z domu. :(

Adam może Ty mi pomożesz: chcę zrobić sobie na onecie foto album i nie mogę się zarejestrowac bo ciągle wychodzi jakiś błąd, a to hasło nie to a to onet_id nie takie. Sama już nie wiem co mam robić. A może to po prostu jakiś błąd dziś na necie. A może znasz inne serwery gdzie można umieścić swoje fotki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, będę rozglądać się na ulicach za pieskiem, ale to będzie trudne bo raczej nie wychodzę z domu. :(

 

To tez bedzie ciezkie bo moja psia raczej po podworku lata sobie :))I rzadko kiedy ide z nia gdzies do miasta

 

Adam może Ty mi pomożesz: chcę zrobić sobie na onecie foto album i nie mogę się zarejestrowac bo ciągle wychodzi jakiś błąd, a to hasło nie to a to onet_id nie takie. Sama już nie wiem co mam robić. A może to po prostu jakiś błąd dziś na necie. A może znasz inne serwery gdzie można umieścić swoje fotki??

 

Sam mam na onecie i bez wiekszych przygod.

A gdzie jeszcze mozna zdjecia umiescic to szczerze mowiac nie wiem za bardzo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałabym zapytać o instalację elektryczną. Jak rozmawiać z fachowcami od takich instalacji, jak ustalać cenę, czy od punktu czy od całości roboty?? Musimy z mężem zdecydować się na takich fachowców bo chociaż mój mąż wszytako na budowie chce zrobić sam to do tej instalacji nie wystarczą zdolności ale także potrzebne uprawnienia do odbioru. Zastanawiam się co dodatkowo jest mi w domu potrzebne ( tv, komputer, alarm, domofon, oświetlenie w ogrodzie.......sama nie wiem co jeszcze).

Czekam na porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Częstochowy.

Działka znajduje się w miejscowości Choroń koło Poraja. Powierzchnia działki to 1952m.kw, częściowo ogrodzona, media w granicy, działka przy głównej ulicy małej, spokojnej miejscowości, pozwolenie na budowę + projekt domu, działka ma kształt prostokąta z dojazdem z dwóch stron. Niekłopotliwe sąsiedztwo, w najbliższej okolicy szkoła podstawowa i sklep. Do dworca kolejowego w Poraju 3 km.

Cena za 1 m.kw to 17 zł do uzgodnienia.

 

e-mail: [email protected] lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......zagłębiacy!!!!!!!!!!!!!!!! śpicie?????MagdaK, Krystian, Adam, Grzegorz, jest tu ktoś??

u mnie już po sesji mam nadzieje, dziś wieczorem miałam ostatni egzamin i myśle że poprawek nie będzie :lol: :lol: :lol:

 

Kto spi ten spi ;)

Ze mnie raczej nocny marek :),takze teraz dla mnie to srodek dnia ;)

 

Gratuluje udanych egzaminow :)

 

A co ceny za instalacje elektryczna to proponuje umawiac sie za calosc.

Przynajmniej ja tak wole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już nie musze podejmować decyzji o wyborze pracy bo sytuacja sama się rozwiązała, w czwartek zadzwonili z tej firmy, do której miałam iść od poniedziałku i powiedzieli, że przyjęcia do pracy są wstrzymane do końca lutego i że się do mnie odezwą. I jak zwykle człowiekowi wiatr w oczy...... jak znam życie to już nikt do mnie z tej firmy nie zazdwoni. Ale mam w zanadrzu jeszcze inną firmę od marca i tym się pocieszam. :-?

miłego wekendu życze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już nie musze podejmować decyzji o wyborze pracy bo sytuacja sama się rozwiązała, w czwartek zadzwonili z tej firmy, do której miałam iść od poniedziałku i powiedzieli, że przyjęcia do pracy są wstrzymane do końca lutego i że się do mnie odezwą. I jak zwykle człowiekowi wiatr w oczy...... jak znam życie to już nikt do mnie z tej firmy nie zazdwoni. Ale mam w zanadrzu jeszcze inną firmę od marca i tym się pocieszam. :-?

miłego wekendu życze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...