Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Jestem tutaj od niedawana. Co prawda nie buduje domu,

jeszcze mnie na to nie stać, ale szykuję sie ostro do gruntownego remontu mieszkania. W wyobnraźni juz wyburzyłem 4 sciany i wyremontowałem łazienke i kuchnie.

Licze na waszą pomoc i wyrozumiałośc przy być moze nieraz nie

zbyt mądrych pytaniach. :)

 

Mógłbym z wami skonsultować plan przebudowy mieszkania? jak tylko narysuje plan........ Czy moje pomysły nie są nieżyciowe. Lepiej o tym sie przekonać wczesniej niz później po zakończeniu roboty.

 

Na razie nie mam ekipy do tego remontu. Szukam dokładnej ekipy. Po fuszerce u moich rodziców nie wezme nie sprawdzonych.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zostałam upoważniona aby tutaj podać namiary na mojego fachowca.

Fachowiec jest z Chruszczobrodu i budował mój dom (właściwie jego ludzie) bo on ma firmę budowlaną i zajmuje się całokształtem.

Jacek Kuzior tel. 673-11-12 lub 0505 681 661 prosił aby dzwonić w godzinach popołudniowych na stacjonarny, a na komórce jest uchwytny cały czas.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zagłębiacy! :D

Bardzo dawno tu nie zaglądałam, ostatnio chyba w wakacje, oczywiście z braku czasu :( .Potrzebuję waszej pomocy.Szukam kogoś solidnego i taniego do rozprowadzenia instalacji elektrycznej i wody a dalej do tynków.

Jeśli znacie kogoś takiego to prosze o jakiś kontakt.

Kiedyś Grzegorz 63 polecał kogoś do wody i jeśli mogę prosić o namiar to bardzo proszę.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja coś ostatnio dużo czasu w kurniku spędzam...:)

Pozdrówka.

 

Krystian jak możesz, taka zdrada Forum Muratora :evil:

A na Spotkanie Forumowiczów nie zapomniałeś się zapisać?

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - tą samą stronę polecił mi Adam - czyli pewnie firma jest dobra w tym co robi :) :) :)

Prace się posuwają do przodu - w końcu w kwietniu chcemy się przeprowadzić...

W tej chwili tematem nr 1 są meble do kuchni.... Niestety zwykle te co mi się podobają zabijają ceną :(

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...