Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TASIJA - Komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Jejku jak Ci zazdroszczę :D JA też jak tylko będe mógł to się wprowadzam do szopy :D Blokowisko też mam już dosyć, nie mogę patrzeć na brudne, odrapane klatki, noi ten wieczny hałas w mieście brrrrr

Masz bardzo ładny projekt! Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, no i ten TARAS... ZADASZONY... przed domkiem SUPER :D tego Ci zazdroszczę...Masz też zaprojektowane już garderoby przy każdym pokoju. Fajna rzecz, u mnie w projekcie nie było, ale też podokładałam do każdego pokoju na górze garderobę. A na dole były 2 łazienki i jedną zamieniałam też na garderobę. W domu będzie tylko 1 szafa w przedpokoju!!! :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taaakie dzienniki to ja LUBIĘ !!! :D :D :D :D :D :D

Zdjęcia mówią same za siebie, a słowa, to tło! ;)

Tak trzymaj - czekamy na więcej!!!

:D :D :D

Jak zobaczyłam Twój staw ONIEMIAŁAM :o :o :o B A J K A !!! No i cała działeczka przecudna!

Nie zdążyłam jeszcze przeczytać Twojego całego dzienniczka (piękne fotki robisz, ja mam "bzika" na punkcie fotografii), ale mam nadzieję że doczytam tam gdzieś, o szczegółach robienia tego stawu. Czy jest zalany cały betonem, czy masz folię. Jaką masz powierzchnie jego w m2 i jaka głębokość. A te Thuje na zdjęciu przy siatce ile mają lat (jak długo Ci rosły).

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaakie dzienniki to ja LUBIĘ !!! :D :D :D :D :D :D

Zdjęcia mówią same za siebie, a słowa, to tło! ;)

Tak trzymaj - czekamy na więcej!!!

:D :D :D

Jak zobaczyłam Twój staw ONIEMIAŁAM :o :o :o B A J K A !!! No i cała działeczka przecudna!

Nie zdążyłam jeszcze przeczytać Twojego całego dzienniczka (piękne fotki robisz, ja mam "bzika" na punkcie fotografii), ale mam nadzieję że doczytam tam gdzieś, o szczegółach robienia tego stawu. Czy jest zalany cały betonem, czy masz folię. Jaką masz powierzchnie jego w m2 i jaka głębokość. A te Thuje na zdjęciu przy siatce ile mają lat (jak długo Ci rosły).

Pozdrawiam serdecznie

 

:oops: :oops: :oops: Oj, nie przesadzaj z tym stawem!!! :oops: :lol: To zwykła dziura w ziemi wypełniona wodą ;) :D Cieszy mnie, że Ci się podoba nasza działka!!! :D :D :D

Co do fotek, to moja Żonka jest taka zdolna!!! Też mi się podobają te zdjęcia ;)

A thuje są sadzone tak: Te mniejsze w 2004 r., te większe w roku 2005. Urocze, prawda?!

 

Pozdrawiam!!!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasija, bardzo fajny dziennik. Ja tez z tych co lubia duzo zdjec, a u ciebie wszystko udokumentowane... :wink:

Tez znam troche okolice Bydgoszczy, bo stad jest moj maz.... :p Rok nawet mieszkalam w Koronowie, a potem czesto przyjezdzalam...

Zycze Wam aby wszystko udalo sie jak nalezy...I bede zagladac do Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasija, wspaniale się ogląda Wasze postępy budowlane. Wszystko u Ciebie tak szybko idzie. Bomba !

Zdjęcia bardzo dobrej jakości, nie rozumiem dlaczego jesteś z nich nie zadowolona. Nie za duże, nie za małe - akurat. Fajnie, że miałaś wolną chwilkę i tak "z nudów" (jak piszesz) zaczęłaś pisać dziennik. Będę kibicować dalszym etapom Twojej budowy. Trzymam kciukasy !!! :D

 

Serdecznie pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Makieta super :D

To już druga po dzienniku Talabugi jaką widzę.

Fajnie by było jakbyś do do tej makiety dodała projekt działki :)

Medal za pracowitość Adam Słodowy może się schować :D

Dzięki serdeczne :D :D :D Nad projektem działeczki na makiecie pracuję...tylko czasu

BRAK :evil: Pocięłam starą sztuczną choinkę, zrobiłam z niej moje przyszłe thuje i będę pakować na makietkę, wraz z drogą wjazdową do garażu i małym stawem (jak zobaczyłam BOSKI staw u Gryfpc :o w Jego Dzienniku.... zamarzyłam by mieć.... choć namiastkę takiego ...

Napisałam maila do specjalisty FengShui (a co tam... możecie się śmiać, mieliśmy do wyboru 2 numery naszego domu : 92 lub 94, podałam nasze daty urodzenia i dostałam odpowiedź - że zdecydowanie 92, dalej możecie sie śmiać... a ja w to gorąco wierzę, że DOBRE Feng Shui ma pozytywny wpływ na nasze życie..... :lol: BO MAM NA TO NAMACALNE DOWODY !!! ) co by mi doradził w którym obszarze działki, będzie najlepsze miejsce na oczko wodne/staw. Obszary zaznaczyłam niebieskimi kółkami i ponumerowałam od 1 do 9. Czekam na odpowiedź, czy 1, czy 2......czy 9 :D (NIE PASUJE MI "6" BO TAM MA BYĆ OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW :evil: ale zobaczymy.... :-? A Wam gdzie by sie najbardziej podobało (strzałką zaznaczony jest kierunek PN)

 

http://www.republika.pl/sorkawyspa/bud/rzut7kwiecienmaly.jpg

 

Zeljka, Adriano Komputero, Katarina Ols weeckend mam "DLA SIEBIE" i nareszcie będę miała czas, by dokończyć czytanie Waszych Dzienniczków YYYESSS !!! :lol:

Pozdrawiam Was serdecznie... i dzisiaj na 100% znajdę czas by Wam w końcu odpisać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ma dzisiaj "dieselowski zaplon" :evil: Przeciez ZARAZ !!!! mogę zmniejszyć fotkę i wrzucić na nowo na stronkę...i wszystko będzie "jak BOZIA przykazała".... (Chciałam, co by były widoczne napisy na rzucie, gdzie zaplanowałam 2 spiżarki, garderobe przerobioną z łazienki itp... :wink: ) NATYCHMIAST zmniejszam rysunek....mnie tez wkurza jak muszę przesuwać "scroller-a"...bo całego tekstu nie widać.... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA wybacz mi proszę zapomniałam o Twoich urodzinach. Ale pamiętaj, że życzenia spóźnione też są szczere. DUŻO DUŻO ZDROWIA, POWODZENIA W ŻYCIU OSOBISTYM I SZCZĘŚCIA W NOWYM DOMU!!!

 

http://www.kartki.listonosz.net/images/urodzinowe/2_big.jpg

AGUŚ - ŻONA FACIA.... Ale mi zrobiłaś niespodziankę... :oops:

Zaskoczyłaś MNIE.......... !!!!!!!!!!!!! Dziękuję ślicznie za piękne życzenia : :p :P :p

Pozdrawiam Cię gorąco ...

TWOJA PRZYJACIÓŁKA... ZODIAKALNA BARANICA Z FORUM.. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam maila do specjalisty FengShui (a co tam... możecie się śmiać, mieliśmy do wyboru 2 numery naszego domu : 92 lub 94, podałam nasze daty urodzenia i dostałam odpowiedź - że zdecydowanie 92, dalej możecie sie śmiać... a ja w to gorąco wierzę, że DOBRE Feng Shui ma pozytywny wpływ na nasze życie..... :lol: BO MAM NA TO NAMACALNE DOWODY !!! ) co by mi doradził w którym obszarze działki, będzie najlepsze miejsce na oczko wodne/staw. Obszary zaznaczyłam niebieskimi kółkami i ponumerowałam od 1 do 9. Czekam na odpowiedź, czy 1, czy 2......czy 9 :D (NIE PASUJE MI "6" BO TAM MA BYĆ OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW :evil: ale zobaczymy.... :-? A Wam gdzie by sie najbardziej podobało (strzałką zaznaczony jest kierunek PN)

 

http://www.republika.pl/sorkawyspa/bud/rzut7kwiecienmaly.jpg

 

TASIJA, jeśli mogę w tej sprawie wyrazić własną opinię, to w/g mnie dobrym miejscem na oczko wodne byłoby miejsce nr 1. Siedząc na tarasie widziałabyś lustro wody. W rogu można zrobić mały wodospad, który wpadałby do oczka. Całość obsadzona roślinnością .Byłoby to bardzo ładne zagospodarowanie tej narożnej części ogrodu.

 

Jestem ciekawa co na Twoje pytanie odpowiedział specjalista 8)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA, jeśli mogę w tej sprawie wyrazić własną opinię, to w/g mnie dobrym miejscem na oczko wodne byłoby miejsce nr 1. Siedząc na tarasie widziałabyś lustro wody. W rogu można zrobić mały wodospad, który wpadałby do oczka. Całość obsadzona roślinnością .Byłoby to bardzo ładne zagospodarowanie tej narożnej części ogrodu.

 

Jestem ciekawa co na Twoje pytanie odpowiedział specjalista 8)

 

Pozdrawiam :D

Widzę ze mamy podobne gusta... ja też chciałabym "1", a w "7 i 8" mają być miejsca na parkowanie aut...jak przyjadą goście, więc wogóle mi tam nie pasuje..

Oprócz tarasu chcę miec miejsce w ogrodzie, gdzie postawię ciężkie, masywne meble ogrodowe, takie których nie trzeba chować na zimę i na tyle ciężkie, co by ich nikt nie zwinął... postawię je też w pobliżu stawu...dam znać co doradziła specjalista od Feng Shiu (sama jestem ciekawa... :lol: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytacie w moich myślach :D :D :o :o

JAk tylko zobaczyłem plan to od razu pomyślałem: TYLKO JEDYNKA :D

Cicho , w rogu, przytulnie. No bo kto by chciał siedzieć nad oczkiem przy ulicy i słuchać warkotu samochodów.

Wszystkiego najlepszego TASIJO :D :D

Dużo zdrówka, szybkiego zakończenia budowy i rychłego zamieszkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytacie w moich myślach :D :D :o :o

JAk tylko zobaczyłem plan to od razu pomyślałem: TYLKO JEDYNKA :D

Cicho , w rogu, przytulnie. No bo kto by chciał siedzieć nad oczkiem przy ulicy i słuchać warkotu samochodów.

Wszystkiego najlepszego TASIJO :D :D

Dużo zdrówka, szybkiego zakończenia budowy i rychłego zamieszkania :D

No "kurde"... :oops: dopiero dzisiaj zauważyłam, ze jest odnośnik do Twoich fotek.... bo jak klikałam w "Nasze marzenie" to był tylko piękny projekcik Twojego domku.

Nooo... fundamenciki wylewaliście "jak Bozia przykazała" w folii.... super !

Wklejaj dalej fotki, bede śledzić i trzymać mocno kciuki !!! :)

a.... do Poznania mam wielki sentyment... robiłam tam swego czasu jakieś podyplomówki...

Miasto super przygotowane dla przyjezdnych...te knajpki ...uhmm... w jakiejś afrykańskiej knajpce, obsługa pamietam była tylko "czarna"...(podobało mi się) tyle że kuchnia afrykańska ... dla mnie za słodka... ale klimacik super...!!! A za to chińszczyznę...w Poznaniu....zawsze będe polecać..."miodzio...malina" ...Jeezuu... ale mi slinka pociekła.... a w lodówce mam tylko grzybową własnej roboty... :x

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i przepiękny Poznań....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tasija

ładny domek

zapraszam sie na parepetówke -)

szkoda że garaż ma podwójne drzwi, bo to drogo i nie efektownie (Przemek sie nie zgadza z moim zdaniem)

gratululuję determinacji i życze jej jeszcze więcej, aż po sam ....

pozdrawiam

maxkonin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...