Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Decoupage- wymiana doświadczeń


izat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...na HP to nawet nie próbuje bo robi niekiedy masakre nawet z papierem na wizytówki

 

Ja jednak spróbuję na starej HP, może delikatnie podkleję ten ryżowy na krawędzi do normalnej kartki A4 - już takie sztuki robiłem z kalką techniczną ;) Wizytówki idą OK, mam takie do samodzielnego "wyłamywania" z arkusza Avery.

Żonka się powinna ucieszyć z nowego pomysłu :D Muszę porobić trochę zdjęć, bo więcej niż połowa Jej produkcji rozchodzi się jako suweniry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
ŚLICZNOŚCI, ŚLICZNOŚCI

 

jestem zachwycona tym co zobaczyłam w tym wątku.

 

zdobienie tą techniką interesuje mnie od dawna ale nie mam odwagi sama spróbować, właściwie nie wiem od czego by zacząć.

 

:D

 

POZDRAWIAM CIEPLUTKO

ANULA

 

tak samo jak ja, choc chciałabym sie bardzo tego nauczyc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚLICZNOŚCI, ŚLICZNOŚCI

 

jestem zachwycona tym co zobaczyłam w tym wątku.

 

zdobienie tą techniką interesuje mnie od dawna ale nie mam odwagi sama spróbować, właściwie nie wiem od czego by zacząć.

 

:D

 

POZDRAWIAM CIEPLUTKO

ANULA

 

Anula, widzę że jesteś z okolic Warszawy, zapaszam zatem do mnie do pracowni :), zajumję się decoupage'em już 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
E tam, jak ja patrze na te Wasze pieknosci to mocno watpie w to, ze kazdy tak moze... :p Chciec bym i chciala..,a moze kiedys...Na razie tutaj podziwiam tylko.... :p

 

He, 09.09.2006. to pisałam..., no i sie w końcu zabrałam za "zbieranie wiadomości na temat decoupage". Trochę czasu musiało minąć abym sie odważyła spróbować. :lol:

Mam nawet kilka początkujących prac za sobą. :D Można powiedzieć, że od jakiegoś tygodnia coś tam próbuję. 8)

Strasznie to fajne. Jednak wątpię aby naszego Kasiorka można było dogonić. :D :wink: Znowu podziwiałam Kasiorka prace, tutaj wklejone i znowu mam uczucie, ze tak się po prostu nie da.

Będę tutaj wklejać linki które uznam za pomocne. Może komuś, prócz mnie, też sie przydadzą.

Taka ciekawostka wpadła mi dziś w oko.

http://www.wikihow.com/Make-%22Antique%22-Looking-Decoupaged-Paper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka wszystko co najlepsze w decou przed Tobą. Tak naprawdę sama technika sie nie liczy. Najwazniejszy jest POMYSŁ :D

 

Z okazji naszej światecznej licytacji chcę wystawić moją płytę którą wydałam z kursami decoupage. Zapraszam do licytacji :D miłośników decoupagelub osób chcących się nauczyć tej techniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... przeczytałam całość, super, że jest taki wątek

ja dopiero zaczynam się bawić tą techniką, zrobiłam dopiero dwie doniczki i wazon

http://img243.imageshack.us/img243/9085/decu1.jpg

tak wyglądają moje wypociny z użyciem po raz pierwszy kraka dwuskładnikowego

 

Kasiorek Twoje prace są nieziemskie, jestem nimi zauroczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...