Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Decoupage- wymiana doświadczeń


izat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiorku świetny pomysł z ta płytą! :p

eluteria jaki piękny wazon!!! I to jedna z pierwszych prac?! :o Piękne te spękania.

Lo matko, a ja wciąż nie mam nawet podstawowych materiałów do tego. :roll:

No nic, zaufam Kasiorkowi i uwierzę w to, że wszystko przede mną. :D :wink:

Choć Kasiorku masz też racje, że nie w klejeniu jest kunszt, tylko w pomysłach, a tego już się nauczyć nie da. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska mój wazon był właśnie taki gliniany

 

Zeljka dziękuję bardzo. Ja prawie wszystko kupiłam w LM i w Empiku, więc masz najlepszą okazje.... zbliżające się Mikołajki i może sama sprezentujesz sobie podstawowe materiały.....

Naprawdę polecam, świetna zabawa

 

 

poczytam ten wątek od początku.

Ale mozesz podac czy wszystko potzrebne kupiłas w empiku? bo ja chciałabym spróbowac na donicy glinianej i mam takie drewniane pudełko....nie mówiac o szkle...

pojde do empiku,ale nie bardzo wiem o co pytac i co kupic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno nie było tu tak aktywnie.

Wkleje więc moje biurko, kiedys "na wysoki połysk". Teraz lekko zmatowiało :wink:

http://www.hobbee.pl/photo/m_IMG_0036%20%5B640x480%5D.JPG

 

ja pierdziu ..... to się nazywa talent po prostu :o

 

zajrzałam bo MARTINA1 mnie oświeciła, że tu taki wewontek jest .... nie mówiła, żeby se przy biurku usiąść coby łapać szczękę co mi do kolan opadła :oops:

 

piękne cuda tu robicie , dziewczyny .....

 

Kasiorek ..... brak słów - piękne ..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska mój wazon był właśnie taki gliniany

 

Zeljka dziękuję bardzo. Ja prawie wszystko kupiłam w LM i w Empiku, więc masz najlepszą okazje.... zbliżające się Mikołajki i może sama sprezentujesz sobie podstawowe materiały.....

Naprawdę polecam, świetna zabawa

 

 

poczytam ten wątek od początku.

Ale mozesz podac czy wszystko potzrebne kupiłas w empiku? bo ja chciałabym spróbowac na donicy glinianej i mam takie drewniane pudełko....nie mówiac o szkle...

pojde do empiku,ale nie bardzo wiem o co pytac i co kupic..

 

oprócz lakierów kupiłam wszystko, ale tam też są...

A więc w empiku wzbogaciłam się o: (chociaż mój budżet ucierpiał)

1. klej do serwetek Colla Velo

2. medium opóżniające do akryli

3. krak jednoskładnikowy Country Style Crackle

4. krak dwuskładnikowy Crackle Medium

5.Porporina do spękań

6. gąbeczki do tapowania

7. Papier ryżowy

 

Jest tam też wielle, wiele innych rzeczy jak akryle, pędzelki, itp

 

Miłych zakópów rzyczę i pochwal się co nabyłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ..... moze coś podrzucicie? :wink:

 

No , ludziska kofane ... 6 - go w niedziele zaczynamy licytację świąteczną dla Frania ... :roll:

 

wklejać, wklejać w wątku fantowym swoje fanty ...

 

http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

 

kochani : zdjęcia , opisy ..... im więcej tym lepiej - żeby każdy forumowicz mógł znaleźć coś dla siebie i żeby było o co walczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się co nabędę....

chciałabym zrobić taki szklany lampion ( z kieliszka) ale jak na poczatek to chyba za trudne??? :cry: :cry: :cry:

 

a wszystko to przez Kasiorka i Asket....pooglądałam ich strony....szkoda że nabyć tego nigdzie nie można....

Alez mozna kupic, czemu nie. Tylko nie kazdego stac na takie cacka. :wink:

Pracy Asket mozna kupic na tej stronie, nie wiem czy Kasiorek swoje sprzedaje. :roll: Ale po co jest priv.? :wink:

http://magicznaoctava.abc24.pl/default.asp?kat=48224

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak prosto z mostu, poprostu dacie coś na tę licytację ?

Pytałam już wcześniej , Daga też pytała ...

Bo,że kupić można wiemy ...

No ja swoja pierwsza prace robilam specjalnie dla Frania. :D Juz jest tam podana do licytacji. :roll:

Kasiorka plyta tez juz jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi wielkie....widziałam te stronki....szukam czarno białych np z MM i innymi "laskami"

 

własnie robię pierwszą pracę, schnie teraz,coby położyc oststnia warstwe farby...ciekawa jestem czy to bedzie wygladałao chociaż ładnie :oops:

pokaze fotę jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już dojrzałam do zabrania się za decoupage tak na poważnie, ale okoliczności mnie zmuszają do dokonania pierwszej próby. W przedszkolu ogłosili konkurs na ozdobę choinkową "zabytki Europy". Na razie najlepsze, co mi przyszło do głowy, to bańka ozdobiona odpowiednim motywem. Czasu niewiele, a ja nie mogę znaleźć serwetki z żadnym zabytkiem. W ogóle zielona jestem w temacie jak szczypiorek na wiosnę, ale ozdobę mamy wykonać pospołu z córką, więc niedociągnięcia powinny zostać nam wybaczone. Gdzieś na początku tego wątku widziałam bańkę - idę poszukać i poczytać.

 

Na razie proszę o rady -

Gdzie zdobyć w miarę szybko "coś" z zabytkiem?

Czy na bańkę lepiej naklejać serwetkę czy papier ryżowy?

Co, oprócz srebrnej bańki, farby akrylowej i lakieru (jakiego?) będzie mi potrzebne (wersja dla początkujących)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...