Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Decoupage- wymiana doświadczeń


izat

Recommended Posts

jednego ci nie wolno ... nie wolno kupić poliuretanu on zżółknie i zażółci wszystko co pokryje (no zerknij na audreyowską tacę ... post melisa na żółtaczkę ... zgroza ) ...

 

... najlepiej użyć lakieru akrylowego ... ja ostatnio kupiłam Beckersa mat i jestem bardzo zadowolona ... szybciutko schnie ... daje naturalny efekt ... mam też bardzo błyszczący 70 Flugera i ten daje efekt dostojny ... połysk ... wersja satynowa to śliczne chciałabym a boje się błyszczeć ... dobry efekt ...

 

... na zwykłe przedmioty lakier akrylowy jest idealny ... jeżeli chcesz mocno zabezpieczyć przed użuciem np podstawki czy tacę użyj weniksu szklącego ... daje niesamowity efekt szklanej powierzchni ... wielkanocne jajeczka, bombki ... wow że tak powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A z zapytaniem czy można mebel -czyli drewno ozdobić wyciętym materiałem?? w technice zdobień- jak to zrobić i czym przykleić? i czym polakierować-mam komodę sosnową i chciałabym córce przemalować ja na pistacjowy i na to turkusowe motyle.-wyciętehttp://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/38/84/41/1238844181 z szyfonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 years później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...