Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Decoupage- wymiana doświadczeń


izat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiorku czy możesz mi coś doradzić. Zastanawiam się jakie tlo powinnam zrobić pod te tulipany. Wiem, że sama powinnam coś wymyślić, ale mam wątpliwości i tym samym nie chcę tej tacki schrzanić. Tulipany byly na bialym tle, ale nie przekonuje mnie biala taca. Myślę o czarnym. Będzie kontrast. Podpowiesz mi coś?

http://www.jaknet.pl/zuzia/tulipany.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jestem kasiorkiem, ale się wypowiem. Czarne tło to bardzo dobry pomysł. Mam w domu starą niedużą tacę w biało-kremowo-czerwone wzorki na czarnym tle i wygląda świetnie. :) Zresztą pozostawienie tła w kolorze naturalnego drewna albo zbliżonego do niego też jest bardzo ładne.

Ja właśnie dzisiaj szukałam serwetek w słoneczniki do ozdobienia zegara i kicha. W hipermarkecie nędzny wybór. A zupełnie bez sensu kupować serwetki przez internet, chyba żeby od razu zamówić wszystkie potrzebne rzeczy, bo ja jeszcze nic nie mam, ale tak zapaliłam się do decu, że od dwóch dni szukam papierów. 8) Gdzie kupujecie kleje, kracki i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem nie tracenia czasu i prawie wszystko kupuje przez internet (lacznie z samochodem :D ). Zaplacenie dodatkowo np 7 zlotych za przesylke to nic w porownaniu z wyprawa do sklepu, ktora moze zajac pol dnia z dojazdami. No chyba, ze ktos cierpi na nadmiar wolnego czasu i lubi takie zajecia. No i zawsze wiem czego szukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja póki co to mieszkam nie więcej niż 500 metrów od Manufaktury w Łodzi. Moje starsze dziecko (5 lat) uważa , że dzień bez Manufaktury to dzień stracony, bo zawsze może poskakać na różnych dziwnych rzeczach. Zupełnie za darmo :D Dlatego jeszcze wyprawy do sklepu nie są wyprawami. Jak wybudujemy domek to już będzie co innego. Tyle, że w centrach handlowych nie zawsze są sklepy dla plastyków :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne tło będzie bardzo dobre,bardzo ładnie wydobędzie kolory z motywu,ale jeszcze jednym uniwersalnym kolorem jest kolor kości słoniowej, na nim też motywy wyglądają bardzo dobrze :)

 

Anisiu :D zerknij na moją stronę internetową, może coś znajdziesz dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, mam pytanie. Czy zawsze trzeba stosować pod spód farbę? Bo mam takie jasne tło zegara (coś jak ecru) i ten kolor może zostać, ale nie musi. Zaznaczam, że zegar jest plastikowy. A ty masz moje słoneczniki :p Te na papierze ryżowym Stamperii. No i nie wiem, czym wykończyć potem. Lakierem, ale jakim? A jeszcze jedno. Obwódka tego zegara jest zaokrąglona. Wymyślilam sobie, że umieszczę tam bluszcz, który gdzieś widzialam. A może lepsze byłyby listki od tych słoneczników? Jak myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...