Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem...pokój ten nad garażem będzie powiększony o ten wypust z łazienki (prysznic), łazienka przerobiona na garderobę. A garaż podzielony na pół w poziomie. Wejście (tak jak jest teraz do garażu) do łazienki, a z łazienki przejście do pralnio-suszarni (ta druga część będzie podzielona pionowo czyli podział garażu w kształcie litery T), a z dworu wejście do pom. na narzędzia. Nie wiem czy w miarę jasno to określiłam. e-mail na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 6 months później...
  • 5 months później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Zastanawiamy się ostro z żoną nad wyborem tego właśnie projektu; jest ok i spełnia wszystkie nasze zachcianki. Może ktoś już realizował taki projekt; wszelkie uwagi zarówno pozytywne jak i negatywne wskazane!!! Ciekawi mnie jak koszt wykonania podany w Muratorze (ok.230 tyś netto pod klucz) ma się do cen z wioski ok.80km od Lublina. Czekam na opinie. Pozdrawiam :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

witam!

na dzien dzisiejszy podoba nam sie ten domek, http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=361&IdKolekcji=&powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=dom+dla+ciebie&symbol=&x=46&y=8&nr=0

czy koszt budowy bedzie w okolicach tego co podają? 240 zł? a moze ktos ma zdjatka tego domku?

pozdrawiam gorąco!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 3 months później...
Witam,

 

Ja buduję M14a Dom dla Ciebie ... zaczęliśmy w sierpniu 2008. W tej chwili mamy tynki wewnętrzne ...

 

pozdrawiam

 

a można dowiedzieć się ile mniej wiecej wyszedl cię stan surowy zamknięty i czy jestes zadowolona z projektu ewntualnie co byś zmienila. dzięki za info. przymierzam się do tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo szukałam projektu i jestem z niego bardzo zadowolona ...

 

jeśli chodzi o zmiany, to projektantka nam zasugerowała, aby podwyższyć górę i wybić okno na górze w przedpokoju ... tak też zrobiliśmy, polecam ...

 

to co jest dość nietypowe w tym projekcie, to kominek ... wąski pomiedzy dwoma oknami balkonowymi ... poza tym kuchnia niby nie mała, ale szafki raczej trzeba dać tylko na jednej ścianie ... na początku miały "zakręcać" pod oknem, ale to też nie byłoby dobrze ...

 

jeśli chodzi o kasę, to nie chcę byś sugerował się naszymi wydatkami ... my mamy jednego wykonawcę - firmę, która ma 14 ekip do różnych prac, wiec to wychodzi inaczej niż metodą gospodarczą ... jak większość buduje ... za to o nic się nie martwimy .. nie szukamy hudraulików, elektryków, nie kupujemy żadnych materiałów itd.

 

pozdrawiam,

Emi__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...