Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOŁO: ceramika łazienkowa: miski, umywalki, brodziki - opinie, dyskusje, modele


helism

Recommended Posts

ja zakupiłam wc i bidet w reflex'ie. Wyglądają super. jeszcze ich nie użytkuję. Problemów z jakością nie mialam. Musze jednak stwierdzić, że rzeczywiście są masywne. Zastanawiałam się czy może kupić V&B Subway ale po porównaniu obu typów w sklepie zdecydowanie lepiej prezenują się EGO

 

też zakupiłam Ego w reflexie i też brałam pod uwagę Subway.

U mnie będą wisieć jutro lub pojutrze - wkleję fotki.

Martwi mnie tylko jedno: podobno w podwieszanych bidetach widać syfon bidetowy pod spodem... niby Ego jest dość długie/wysokie (???) no, chodzi o to, że będzie wisieć blisko podłogi, ale ze wstępnych pomiarów wynika, że może być syfon widać...

Czy miał ktoś taki problem?

Naczytaliśmy się na forum o obejściu tego nieatrakcyjnego szczegółu i będziemy kombinować, jeśłi rzeczywiście będzie wystawał. a może martwię się na zapas?

syfon rzeczywiście widać ale wystarczy zmienic na mniejszy aby się zmieścił w środku i po kłopocie. Z wystającym syfonem wyglada to beznadziejnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Muszę w najbliższym czasie podjechać na budowę i wyjąć deskę z opakowania, bo nie mam pojęcia jaka jest :roll:

 

No, ja sprawdziłam - deska dość twarda, ale nie aż tak twarda i zimna jak nasza dotychczasowa Cersanitu - stąd wrażenia męża

 

A teraz obiecane fotki - przepraszam tylko za nie wyczyszczone jeszcze płytki :(

 

http://images47.fotosik.pl/183/2dd09ffa82bd2fcdmed.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/183/afab7695bf77060emed.jpg

 

http://images37.fotosik.pl/178/f05890ba8576511cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję umywalkę i muszlę WC Ego od niespełna 3 lat. Wizualnie nadal mi się podobają, natomiast muszę przyznać, że bardzo szybko pojawia się na nich osad :evil: - mam porównanie z niedrogim (mniej niż 200zł) modelem WC z Hybnera, który stoi w gościnnym WC - ta ceramika jest o niebo lepsza, jesli chodzi o osad, a kilkakrotnie tańsza! Przyznam , że Koło mnie rozczarowało. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję umywalkę i muszlę WC Ego od niespełna 3 lat. Wizualnie nadal mi się podobają, natomiast muszę przyznać, że bardzo szybko pojawia się na nich osad :evil: - mam porównanie z niedrogim (mniej niż 200zł) modelem WC z Hybnera, który stoi w gościnnym WC - ta ceramika jest o niebo lepsza, jesli chodzi o osad, a kilkakrotnie tańsza! Przyznam , że Koło mnie rozczarowało. :(

 

Justynka, a masz ceramikę z powłoką Reflex, czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej deski "wolnoopadającej". Mnie wymieniali już części, bo się w ogóle zepsuła bardzo szybko, a teraz zamienia się "szybkoopadajacą". Wymienialiśmy (też nas szczęście na gwarancji) mocowania miski klozetowej. Generalnie poza tą deską jest OK. Kształt mi się podoba (mam ubikację, bidet, umywalkę), także szafka pod umywalkę ,półka i lustro z tej serii bardzo fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam foty :

http://images43.fotosik.pl/182/61956d87a9a4959e.jpg

http://images44.fotosik.pl/183/0cfa0338fcefa9cf.jpg

ta druga jest jeszcze nie wykonczona:(( (pierwsza przyjaciolki)

 

Czy na fotce u góry dobrze widzę - Antaresy? 8) U mnie też Ego zestawione z Anatreskami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie kompletnie wyleciało mi z głowy, żeby pamiętać o tej powłoce, więc obstawiam, że sprzedali bez, i może lepiej, żeby tak było, bo jeśli byłaby tam ta powłoka, to kompletna porażka.

 

No to pewnie bez powłoki. My tu mamy obrzydliwie twardą i zażelazioną wodę, więc zainwestowałam w powłokę, a jak się to będzie sprawować, to napiszę po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizajn ok, ale drugi raz nie kupiłabym ,bardzo łatwo rysuje się praktycznie przy dotknięciu metalową częscią szczotki czyszczącej(pozostają drobne rysy :evil: )

 

:o ja nie czyszczę metalową szczotką brrr

 

 

Nie kupuj tej deski "wolnoopadającej". Mnie wymieniali już części, bo się w ogóle zepsuła bardzo szybko, a teraz zamienia się "szybkoopadajacą". Wymienialiśmy (też nas szczęście na gwarancji) mocowania miski klozetowej

 

Ja mam pół roku i wolno opada cały czas tak samo jak w dniu montażu.

 

Mam też wannę koło i niestety rysuje się byle czym, była folia, pod folię dostał się pył z drobnym piaskiem ze ścian po wierceniu i jest cała w drobnych rysach, poza tym wystarczy nawet przejechać szorstką gąbką i też są drobne rysy, od razu tego nie widać ale przy świetle sztucznym, pod kątem jak się spojrzy to rysy są wszędzie, ten typ tak chyba ma.

 

Natomiast umywalka i WC podwieszany VARIUS ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizajn ok, ale drugi raz nie kupiłabym ,bardzo łatwo rysuje się praktycznie przy dotknięciu metalową częscią szczotki czyszczącej(pozostają drobne rysy :evil: )

 

:o ja nie czyszczę metalową szczotką brrr.

 

 

 

nie napisałam ,że czyszczę metalową szczotką,nie czytaj między wierszami, szczotka jest oczywiście plastikowa z miękkim włosiem, jednak od gory ma chromowany krążek, ktory przy drobnym zetknięciu z miską ceramiczną rysuje ją

 

szczotka jest tego typu:

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=2661198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...