Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOŁO: ceramika łazienkowa: miski, umywalki, brodziki - opinie, dyskusje, modele


helism

Recommended Posts

chciałam się podzielić swoimi obserwacjami na temat użytkowania miski ustępowej Koło z serii EGO

miska wygląda bardzo ładnie - jak nie jest użytkowana...

 

ma dwa podstawowe błędy, nie do naprawienia/zepsucia w czasie montażu i nie do zobaczenia w salonie łazienek

- po spłukaniu wody na 'rancie' wewnątrz pozostają duże krople wody i długo sobie tam wiszą - wygląda to dziwnie

- woda nie spłukuje tylnej ścianki miski, tej na którą wydaje się być w pierwszej kolejności puszczana woda, pozostają na niej zabrudzenia usuwalne tylko szczotką

 

szczerze mówiąc wydając taką kwotę na jej zakup spodziewałam się wyższej jakości (a znajomi ostrzegali ...)

ale to tak jest jak się ktoś uprze...

Baśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też zastanawiałam się nad kibelkiem i bidetem Ego ale... znalazłam tańszego Villeroya- Subway i jestem bardzo zadowolona. Nawet jeśli kamień się osadzi to schodzi bez najmniejszego problemu, spłukiwanie z silą wodospadu- no i jaki jest wygodny :lol:

 

niezle, ja tez z poczatku planowalam ego, ale finalnie bede brala Subway V&B :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sahara,

wydaje mi ze ceramika kola jest sprzedawanaw dwoch wersjach- zwyklej i z jakas powlaka, ktora powoduje, ze chyba wolniej se brudzi i kamien wolniej sie osadza.

 

dzisiaj bede na Bartyckiej wiec sie moge dopytac ;)

 

O właśnie. O to mi chodziło. Dziękuję bardzo, czyli kupować z powłoką... Kurcze jeszcze drożej.... Ech... A ja mam 4 łazienki :( No nie we wszystkich będzie Ego, ale jednak powoli przerażają mnie te koszty.

 

No i też zastanawiam się, czy Ego czy Subway... Co do kształtu, to Ego bardziej mi się podoba, ale jakość... porcelana V&B chyba lepsza, hmmm.... To mówicie, że jednak wybrałyście Subwaya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę słowo nt.umywalek z serii Ego Koło.

Użytkuję tę umywalkę od 3 lat, nadal mi się bardzo podoba, bo prezentuje się naprawdę efektownie, ale na powierzchni utworzyła się siateczka drobnych peknięć. Nie jest to efekt środków czyszczących, bo używam gł.mikrofibry,sody, czasem jakiegoś proszku. Nie używam też wrzątku.

Ta siateczką pęknięć nie rzuca się bardzo w oczy, ale jednak ją widać. Nie powinno być takich rzeczy na niestarej umywalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Zamierzam zamontować w swojej łazience glęboki brodzik. Chciałabym dac osłonę z panelu("firmową") Znajomi twierdzą, że taka osłona jest niestabilna i potrafi luzować się, spadać kiedy ktoś kożysta z brodzika. CZy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy taką osłonę/panel trzeba dodatkow jakoś zabezpieczyć?

 

z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zamontować w swojej łazience glęboki brodzik. Chciałabym dac osłonę z panelu("firmową") Znajomi twierdzą, że taka osłona jest niestabilna i potrafi luzować się, spadać kiedy ktoś kożysta z brodzika. CZy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy taką osłonę/panel trzeba dodatkow jakoś zabezpieczyć?

 

z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zamontować w swojej łazience glęboki brodzik. Chciałabym dac osłonę z panelu("firmową") Znajomi twierdzą, że taka osłona jest niestabilna i potrafi luzować się, spadać kiedy ktoś kożysta z brodzika. CZy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy taką osłonę/panel trzeba dodatkow jakoś zabezpieczyć?

 

z góry dziękuję za wszelką pomoc

 

My mamy już jakieś 8 lat i na bokach troszkę się luzuje, ale w sumie ok. Taki brodzik jest fajny jak nie ma wanny, a są małe dzieci - sprawdza się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki brodzik jest fajny jak nie ma wanny, a są małe dzieci - sprawdza się bardzo dobrze.

To taka ekonomiczna miniwanna - niby mało w niej wody, a dziecko zanużone po szyję :D

Ale moja cała kabina Sanplastu to jedna wielka porażka. Tak się zraziłem do kabin i brodzików, że w budowanym domu mam dwie wanny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...