Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOŁO: ceramika łazienkowa: miski, umywalki, brodziki - opinie, dyskusje, modele


helism

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaksie - prostuję co niezrozumiałe w sprawie bidetki . Najlepiej obrazkiem:

 

http://www.lazienki-online.pl/_var/gfx/686216479c1510ae470075d2c7c74a09.jpg

 

co w tym jest obrzydliwego :o :o :o :o

 

Ja wiem, co to jest bidetka :roll:

nie pisałam obrzydliwe tylko brzydkie, znaczy, że mi się nie podoba :roll:

Wolę, zakładając, ze mam na to miejsce, bidet, niż taki maly prysznic na ścianie. Nie podoba mi się i tyle. Nie uważam tez, ze jest to bardziej higieniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co? :D Figurka robi - plumm i tyłeczek mokry :D . Czytalem kiedyś o tym na jakimś forum i okazało się prawdą a myślalem,że forumowicz ściemnia.Teraz sam to wiem,czasem czuję :D .Deska firmy Koło dedykowana do muszli EGO.

 

O jejciu, jaka ja niekumata :lol: :oops: :wink:

a deski są chyba ró zne do EGO, my wzieliśmy twardą wolnoopadającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałam ze sklepu na razie miske WC Koło EGO przymierzylam ja do mojej lazienki no i .... szału nie ma :D jak to ktos ładnie określił

 

i niestety dalej mam watpliwości w sobotę dla porównania weźmiemy z tego samego sklepu miskę Koła Caprice dla porównania (bo pomiedzy tymi dwoma sie zastanawialiśmy)

moja łazienka jest dosyc " kanciasta' i wydaje mi sie że to Ego jednak nie bardzo mi pasuje do niej

 

 

a jeszcze ta "mokra pupa" :-? ech

 

o decyzji poinformuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

a deski są chyba ró zne do EGO, my wzieliśmy twardą wolnoopadającą.

 

My niestety mamy uboższą wersję deski -twardą zimną i szybko opadającą,ale uczę się na błędach. :) .A na dodatek bidet ego jako luksus nie oferuje nawet milimetra deski :) .Poszliśmy po bandzie z tym eegoooooo :D

 

Jejku, teraz ja zgłupiałam...

Weszłam właśnie na stronę Koła są 2 deski: wolnoopadająca K10112 i normalna K10113. W sklepach internetowych znalazłam jeszcze starszą wersję zwykłej deski, K10111. Wszystkie 3 są z tworzywa pt Duroplast.

Zawsze mysłałam, że duroplast to taki "zimny", twardy materiał, ale mąż ze zdziwieniem po obejrzeniu naszej wolnoopadającej deski powiedział, że to taki zwykły plastik (nie jak nasza obecna bakteriostatyczna deska Cersanitu -"zimna" ).

Wy piszecie twardych dechach... może to było tylko subiektywne odczucie męża? Aż pojadę dziś na budowę i osobiście obejrzę tę deskę....

 

A co do deski bidetowej Ego... taaak, szkoda, że na razie nie wypuścili takiej, ale jeszcze dość niedawno nie było do Ego wolnoopadającej, więc wszystko przed nami.

 

A na koniec odnośnie mokrej pewnej części ciała... od kiedy z mody wyszły miski "z półeczką" chyba większość modeli ma ten mankament... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...