Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOŁO: ceramika łazienkowa: miski, umywalki, brodziki - opinie, dyskusje, modele


helism

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam. Mam pytanie bo właśnie zamierzam kupić wannę z KOŁO seria Agat i nie wiem czy można na niej zamieścić baterie a nie tak jak na zdjęciu na ścianie.

 

Proszę doradźcie czy mogę nawiercić na niej otwory i zamontować baterie ?

 

http://partner.sanitec.artcom24.com/storage/images/produkty/wanny/agat/XWA0951/XWA0951_380x380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
patrzcie... też mi się wydawało, że moja deska długo opada...

ale mierzyłam od wczoraj już kilka razy ten czas i jest w przedziale 8-10 sekund :D

tak więc ROCA MERIDIAN zdała egzamin na 5+

Jeszcze bardziej jestem na siebie zła, że tej Roci nie kupiłam. Ale kiedyś to zrobię. Koło Style mogę wtedy oddać za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 deski wolno opadające z kola i obie opadają bardzo powoli. Jedna to Rekord druga Style.

O ile ten (najtańszy) rekord opada też nie za szybko ale i nie za wolno to Style już jest tragedia, bardzo wolo opada.

Myślałem, że tak ma być ale po tych postach to przejdę się do sklepu

 

EDIT

Dzisiaj zmierzyłem czasy i tak

Style:

deska 50s

klapa 2min 10s

 

Rekord

Deska 25s

klapa 50s

 

Czas liczony od najwyższej pozycji w której zaczynają opadać. Deska i klapa puszczone razem

Edytowane przez radam5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapodam inne pytanie odnośnie Koło Style. Czy komuś deska "przesuwa się" w lewo? Może to głupie pytanie ale ja tak właśnie mam, po zamontowaniu było ok, ale za niedługi czas deska jakby przesunęła się w lewo, jakby lewa śruba nie trzymała. Mąż podokręcał co mógł, choć to mocowanie nie jest wygodne, po czym znowu przesuwa się w lewo ....

A co do tempa opadania, to my użytkujemy od kwietnia 2011 i mam 2 w 1. Sama deska bez pokrywy tzn. ta ramka bezposrednio leżąca na muszli opada wolno, ale już pokrywa opada dość szybko. Taki mam wariant :) Chyba to zareklamuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 7 months później...
  • 2 months później...
witam mam pytanie odnosnie koło zestaw podtynkowy smrt fresh czy ktos uzytkuje???chodzi mi o przycisk czy odbija normalnie po nacisnieciu i woda sama spływa ??czy trezba trzymac aby spłukac wieksza ilosc wody??moj hydraulik moze zle cos zamatował!!prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
  • 5 months później...

Witam, my również zastanawiamy się nad kupnem kabiny geo 6. Cena jest dosc atrakcyjna w sklaepach internetowych rzędu 500-600 zł bez brodzika, borodzik głęboki

ok 500 zł. Piszą że szło jest hartowane 6 mm jak dla mnie OK. Enigmatyczny jest materiał kabiny (szkielet) piszą połysk błyszczący ale nic nie piszą z czego są profile

(aluminium, stal nierdzewna, stal zwykła - węglowa) obawiam się że mogą byc ze zwykłej stali i jak wrstwa chromu/niklu odpadnie wyjdzie rdza.

Obecnie mam kabinę 'chinkę' marki Health by Castorama. Kabinę mam od 6 lat sprawuje się dobrze bez awarii, jest z profili alu polerowanych szkło hartowane mankamentem są plastikowe elementy mocujące które zaszły kamieniem i nie mogę rozebrać w całości kabiny. Zastanawiam się czy to koło byłoby lepsze? Temat kabiny chciałbym zamknąć kwotą ok 2 tys zł za kabinę brodzik, nogi. Ma ktoś z Was może taką kabinę koła? Chętnie zobaczyłbym fotki mechanizmu rolkowego (chcę kabinę dwustronnie rozsuwaną).

Z góry dzięki za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Czy ktoś próbował jakoś zregenerować wolność opadania klap z Koła? Moja deska od Variusa już stuka przy opadaniu. Jak zobaczyłem cenę klapy i zawiasów, to mi bardzo szybko opadła klapa... znaczy się szczęka. Deska K30113 to wg wyszukiwarki cenowej 266.56+wysyłka. Same zawiasy (99104) to 236.25+wysyłka :0 Znaczy się deska to 30zł minus cena za zawiasy "szybkie" :o :o :o Nie ma jak obdzierać klientów, których się wrobiło w kiepską deskę.

 

Dalsze wyszukowanie dało wyniki odpowiednio 197 i 238.78zł.

A może da się podmienić na jakieś inne tańsze?

 

EDIT: tak się jeszcze zastanawiam nad "przeszczepem" od innego producenta, choćby nie były tańsze. Oczywiście mam na myśli sam środek, bo mocowania będą z pewnością specyficzne. Te od deski Roca działają bez zarzutu. Jeszcze nie rozebrałem, ale wielkość miejsca gdzie jest mechanizm wygląda na podobną.

Edytowane przez Frankai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...