Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Gość Gosc_gość

Piszę wolniej, zajmuje mi to więcej czasu, a Ty jeszcze wychodzisz z tym ŻÓŁWIKIEM. Chyba chcesz mnie obrazić !?! :p :D :wink: Ta zniewaga krwi wymaga. Żądam satysfakcji, jutro na ubitym śniegu :o

 

Jak zafundujesz transport w miejsce gdzie jest śnieg to chętnie porzucam śnieżkami :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

kolejny raz ostrzegam przed firmą Harbart z Poznania (projekty podłączeń mediów)

mam przez nich teraz ogromne problemy :evil:

Firma Wod-Gaz też jest do .............

Nie wiem z czego wynika olewanie klientów - może mają nas (klientów) za dużo?

 

Zupelnie nie rozumiem niezadowolenia "kajetana" z firmy Harbart. Zrobili dla mnie projekt przylaczy WOD-KAN, wszystko tanio, szybko i bez zadnych komplikacji! Swoja droga zupelnie nie rozumiem sytuacji kiedy ktos probuje zalatwic jakies swoje prywatne sprawy w miejscu zupelnie do tego celu nie przeznaczonym. Proponuje "kajetana" łyknij coś na uspokojenie albo zaszczep sie na wscieklizne.

Bardzo ciekawy głos, szczególnie, że pierwszy na forum Muratora i od razu jako "R"ycerz w srebrnej zbroi, który musi się wstawić w obronie uciśnionych :p Oj poszedłeś za ostro chłopino, tak grubymi nićmi szyta sprawa, że daruj sobie. Jesli ktoś spierdzieli swoją robotę to należy to piętnować!!! A jesli nie masz merytorycznych argumentów to nie czepiaj się innych tylko sam coś łyknij i zastanów się nad sensem życia 8)

ps nie znam i nic mnie nie łączy z "kajetana" jednak głos "aquax" odebrałem jako bardzo stronniczy i mogący mieć powiązania z firmą opisana powyżej

 

Witam

Trafilem na forum przy okazji poszukiwan odpowiedzi na pytania zwiazane z wykonawstwem przy budowie domu. Generalnie nie udzielam sie na forach, ale nie moge przejsc obok opinii ktora moim zdaniem jest klamliwa. Stanowczo odradzam kierowanie sie opinia jednego tylko uzytkownika, najlepiej zasiegnac szerszej informacji. Z mojego doswiadczenia firma spelnila moje oczekiwania w 100%. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starszyznę z doświadczeniami - zaczynam budowę w Potaszach gm. Czerwonak i potzrebuję namiarów na sprawdzonych kierowników budowy. Dodatkowo przydałoby się parę kontaktów na polecane przez Was firmy od fundamentów. Przy okazji pytanko - jak to jest kupujecie materiał sami a firmie placicie za robociznę czy bierze sie od nich wszystko? Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

 

Czy brał ktos z Was kanoldy 12 cm od producenta TBB-Delta Poznań Dziadoszańska 10 ?

 

Prosze o opinie o tych kanoldach, bo sa tansze niz w Nekli, ale nie orientuje sie jak to u nich wyglada z jakoscia. Link do ich wyrobów z allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690803230

 

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie opinie.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich,

 

Prośba : poszukuję firm z szambami żelbetowymi z okolic Poznania.

Pomóżcie - proszę.

 

 

Dziękuję z góry.

A dlaczego akurat z Poznania , ja brałem z Radomia i jestem b.zadowolony cena prawie o połowę niższa jak w Poznaniu tylko nie polecam firmy Sołexpol (duzo negatywnych opinii o nich jest na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomKrzysiek : a czy możesz podać mi nazwę tej firmy - będę wdzięczna.

Firma Dziurzyński ja ich znalazłem przez Allegro

http://www.allegro.pl/item685183342_szambo_szamba_betonowe_szczelne_atest_poj10tysl.html

Spóźnili sie niestety z transportem o 6 godz. :o ale jakoś sobie poradziliśmy.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oj coś cieniutka ta nasza wielkopolska grupa, ludziska do klawiatur, dzielić się lokalnymi doświadczeniami!

Ja po 6 latach od zakończenia budowy stwierdzam, ze nie ma ekipy , która zrobiłaby swoja robotę idealnie. Niektóre rzeczy wychodzą po latach.

 

Ponadto nawet super polecani fachowcy okazują się beznadziejni, czym więcej sie ich polecam tym bardziej nie wyrabiają sie z robotą i zaczynają kaszanić robotę.

 

U mnie na przykład taka sytuacja miała miejsce z firmą Isolbud (Pan Kamyszek), niby super fachowiec (stosunkowo drogi) od elewacji a na koniec malował mi elewacje w temp 35 stopni co sodowało jej odparzenie. Tynk generalnie kruszy sie w tej chwili przy każdym dotknięciu.

 

Gość oczywiście schował głowę w piasek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy brał ktos z Was kanoldy 12 cm od producenta TBB-Delta Poznań Dziadoszańska 10 ?

 

Prosze o opinie o tych kanoldach, bo sa tansze niz w Nekli, ale nie orientuje sie jak to u nich wyglada z jakoscia. Link do ich wyrobów z allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690803230

 

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie opinie.

 

Tomek

 

 

Ja na wiekszości z moich budów korzystam z TBB bloczków M6 i jestem zadowolony .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy brał ktos z Was kanoldy 12 cm od producenta TBB-Delta Poznań Dziadoszańska 10 ?

 

Prosze o opinie o tych kanoldach, bo sa tansze niz w Nekli, ale nie orientuje sie jak to u nich wyglada z jakoscia. Link do ich wyrobów z allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690803230

 

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie opinie.

 

Tomek

 

 

Ja na wiekszości z moich budów korzystam z TBB bloczków M6 i jestem zadowolony .

 

Pozdrawiam

to ile Ty masz tych budów? czyżby wykonawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy brał ktos z Was kanoldy 12 cm od producenta TBB-Delta Poznań Dziadoszańska 10 ?

 

Prosze o opinie o tych kanoldach, bo sa tansze niz w Nekli, ale nie orientuje sie jak to u nich wyglada z jakoscia. Link do ich wyrobów z allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690803230

 

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie opinie.

 

Tomek

 

 

Ja na wiekszości z moich budów korzystam z TBB bloczków M6 i jestem zadowolony .

 

Pozdrawiam

to ile Ty masz tych budów? czyżby wykonawca?

 

Kierownik budowy :) (to nie reklama a jedynie odpowiedz) , a przy okazji buduje sobie dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy udało się komuś zmienić prąd budowlany na zwykły dla gospodarstw domowych na podstawie zaświadczenia o zameldowaniu? Dzwoniłam dzisiaj do Enei i powiedzieli że potrzebny jest odbiór budynku :o a jeszcze tego nie zrobiliśmy. Dla mnie to spore zaskoczenie bo wiem że jeszcze jakiś czas temu znajomi zmieniali taryfe na podstawie meldunku i nie mieli z tym żadnego problemu. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...