Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponownie, po pół rocznej nieobecności w pisaniu (bo czytałam was stale...) wracam, bo moja budowa ruszyła na poważnie. Paradoksalnie, właśnie pod koniec sezonu budowlanego. Do końca grudnia mam ambitnie w planie wykonanie dachu (wersja pogodowa optymistyczna - z dachówkami, wersja pesymistyczna - tylko z papą i oczekiwaniem na wiosnę). Za metr dachu (więźba + dachówki) płacę 45 zł netto. Mało nie jest, ale dach skomlikowany, a ekipa polecana... Kładę dachówkę celtycką za 2,03 zł netto . I szukam na gwałt murarza. Poprzednia ekipa zapomniała przypomnieć a my, domorośli inwestorzy, nie zauważyliśmy, że na ścianach garażu nie ma wieńca a kominy na piętrze być muszą przed więźbą a nie po niej ... Więc jeśli macie namiary na takiego, co się nie boi mroźnych poranków, proszę o namiary...

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhal, jak już wspomniałam, i drzwi i schody (te -wlaśnie z Plewisk) mamy gotowe, a tych, którzy zakładali nam te drzwi w domu mogę polecić tylko najgorszym wrogom - syf, krzywizna i dziury w nowej podłodze. Namiary na stolarza z Lubonia podam zainteresowanym jutro na priv, bo nie mam danych przy sobie. P.S. A może w tym centrum schodowym znajdą się spece od obudowy betonów...?...i odpowiedni materiał?... Oni są b. otwarci i prężni, i w ogóle - warci polecenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge spokojnie polecić moja ekipę z majstrem na czele - żadnych kłopotów - ale sa urobieni po łokcie :( U mnie robią wykończeniówkę i pomimo kiepskiej pogody majster twierdzi, że ma do postawienia jeszcze jeden dom w tym roku i go postawi :o Ja nie wiem jak on to zrobi :-?

 

Danuska, z góry dziękuję!!! :D

 

Loniu co oznacza tajemnicze "no baaaaa" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają szczęście trafić na rzadki gatunek Prawdziwego Fachowca... Chyba to gatunek chroniony i na wymarciu, skoro łatwiej jest Wam polecać tych co coś sknocili :-) No, ale nadal szukam murarzy cierpliwie(tzn bardzo niecierpliwie). A dzisiaj udaję się do banku po kredyt i nie wiem czemu czuję się jak przed wizytą u dentysty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka, u dentysty to ja wczoraj byłem!

Trzy zęby w jedno popołudnie dałem sobie świdrować. Niestety nie oznacza to, że mam spokój na rok. Za miesiąc powtórka z rozrywki

 

A propos rozrywki. Jeżeli komuś odpowiada humor w wydaniu Andrzeja Poniedzielskiego i Artura Andrusa, lub inaczej Łódzka Piwnica Artystyczna "Przechowlnia", to przybywają oni do Poznania 26.11 do OK "Pod Lipami". Bilety już dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...