Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich!!!!

 

bardzo przepraszam za dluuuuuuuuga nieobecnosc, ale nawal pracy....

teraz klikam z Wilna i stad prak polskich liter ( sorry)

dawno nie mnie tu nie bylo, wiec czytam z 10 stron wstecz, a tu nam sie szlachta ujawnila :), swoja droga to niby male domki buduja , a tu sie okazuje ze cale dworki, palace, i co tamjeszcze za wlosci wynikly!!!!

dobrze, dobrze....:D

a i Jan z Czarnolasu by sie niepowstydzil takich strof, fiu, fiu.....

 

a co u nas?

zona juz na nowym walczy z calkiem innymi problemami, niz w blokach:)

ja w hotelu na Litwie, i dane mi bylo tylko 1 noc sie przespac w domu, szkoda:(, ale trzeba kase robic na wykonczenia, co slusznie ktos zauwazyl: WYKANCZAJA!!!!

 

 

pozdrawiam wszystkich

 

oorbus w podrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Budujacych

 

Jako, ze dwa tygodnie temu kupilem dom w stanie zamknietym i czeka mnie jego wykonczenie, oraz to ze dom jest w Paledziu pod Poznaniem kwalifikuje mnie do Waszej Grupy

 

Dom wlasciwie jest wykanczany przez wynajeta do tego osobe, jako ze jestem dosc daleko od Poznania i nie moge sie tym sam zajac. W ciagu ostatniego tygodnia juz zmienilem osobe, ktora sie tym zajmuje, wiec mam nadzieje ze obecna bedzie znacznie lepsza, co zreszta juz udowodnila. Nic, tylko tak trzymac.

 

W piatek dowiedzialem sie, ze w ciagu najblizszego roku, dwu nie ma szans na kanalizacje. Musze wiec jak najszybciej robic szambo.

 

Czy mozecie mi doradzic, czy lepiej wybrac szambo tradycyjne, czy raczej minioczyszczalnie? Jakie sa koszty wywozu szamba? Co jest praktyczniejsze i bardziej oplacalne w perspektywie 3-5 lat bez normalnej kanalizacji?

 

Pozdrwiam Klubowiczow i wlaczam sie w wir dyskusji

 

Szczegolne pozdrowienia dla Lonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niedawno dostałem decyzję o WZiZT i jestem w kropce. Proszę o namiary jakiegoś przyzwoitego architekta lub biura, które dokona adaptacji i innych tego typu rzeczy, najlepiej, aby równiez mógł być kierownikiem budowy. No i rzecz jasna, by był tani.

Do Arecki.

Ciekaw jestem jak daleko jest z budowa u Ciebie. W przyszłym roku zamierzam ruszyć choćby z fundamentami, więc ciekaw jestem jak tam było z Twoimi fachowcami.

Do Ewap.

Zawsze jak jestem w Naszym rejonie, to rozglądam się i zastanawiam sie który z domów może być Twój. Prosiłbym również o namiary na ekipę oraz na gościa który robił ci adaptację.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Krotosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donosy z placu budowy:

- już po wizycie w banku... Przez to, że był ostatni dzień promocji w PKO BP, trzeba było odstać w długiej kolejce. Trafiliśmy na Panią, która bardzo długo się śmiała (szczególnie po swoich dowcipach), więc spędziliśmy w banku sporo czasu. No ale wniosek złożony, papiery wszelakie też i czekamy...

-w czasie przerwy w pracy podpiszę (chyba) umowę z cieślo-dekarzami

- w czasie kolejnej przerwy w pracy mam spotkanie na budowie z murarzem, który trzy razy pytał, czy mąż też będzie... Nie wierzy kobietom ?

- w czasie pracy - czytam forum .... U, niełatwo jest być pracownikiem budującym się ! Zeby zatrudniać efektywnych pracowników pracodawca już przy przyjmowaniu do pracy powinien sprawdzać, czy przypadkiem potencjalny pracownik nie ma zamiaru się budować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w pelni :D

Nawet w moim przypadku, kiedy wynajalem czlowieka do prowadzenia budowy, caly czas musze sie z nim komunikowac, podejmowac decyzje i organizaowac finanse, a to przy roznicy czasowej konczy sie na nieprzespanej nocy, a rano trzeba isc do pracy :lol:

Co powiecie o nowym przywileju dla budujacych i uchwaleniu ruchomego czasu pracy dla 'inwestorow'?

 

P.S.

Dzieki Loniu. Narobiles mi smaku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Stara ekipa już zapłacona i pożegnana bez czułości :x .

Szukam ekipy na nowy rok - elektryk, podłogi, poddasze, tynki (kolejność przypadkowa). Czy macie kogoś kto sprawdził się w tych tematach?

będę zobowiązana za namiary

pozdrawiam

 

Czy okna i drzwi zabijaliście deskami czy folią - mowa o przeczekaniu zimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się źle powyświetlało i nie widziałam postów z dzisiejszego dnia!! :D

Sorka!

A tak przy okazji witam wszystkich nowych!!!!

 

Jutro wchodzą cieśle - chyba dzisiaj nie zasnę.

 

Wracają też murarze i będą musieli zacząć pracę od rozbiórki. :evil: Czasami mi się wydaje, że mówimy w innym języku - następnym razem będę wszystko rysować i rządać podpisu: ZROZUMIAŁEM!! :evil: !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza, jak tam sen przed wejściem cieśli ?

 

u mnie wchodzą w przyszłym tygodniu, ale już teraz powinnam chyba cierpieć na bezsenność - bo więźba zamówiona, cieśle przygotowani a ja wciąż szukam murarzy do kominów i wieńca na garaż... Pocieszam się tym, że mogą ewentualnie pracować jednocześnie...

Wszyscy dotychczasowi murarze, z którymi rozmawiałam, chcą robić od razu całość - wszystko co tam jeszcze zostało do pomurowania... A wczoraj miałam "przyjemność" spotkania z tak pijanym murzem,że o mały włos nie spadł z tarasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em_p - nie mogłam zasnąć przez 4 godz, jeszcze księżyc świecił mi prosto w oczy.. koszmar. A rano się okazało, że cieśle są, przyjechała część więźby - nawet murarze wrócili.

Tylko pokrzyczałam sobie troszeczkę na szefa murarzy, jest tak uparty, że miałam ochotę go udusić gołymi rękoma :evil: . Strasznie łatwo mnie ostatnio wyprowadzić z równowagi :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza, w razie problemów ze zbytnią agresją w stosunku do wykonawców, chęcią dokonania morderstwa z premedytacją i wyprowadzaniem się z równowagi - zgłaszaj się do mnie po pomoc psychologiczną :D A w razie czego, jak już któregoś zabijesz to jest duża szansa, że sędzia cię uniewinni (jeśli sam się kiedyś budował :) )

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...