Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mhal i NNataszo!

Przepraszam, że tyle czekacie na te namiary - mój najlepszy z mężów nosi je w swoim notesie, więc dzisiaj postaram się je od niego wydobyć.I puszczę wieczorem, lub jutro -dawno nie byłam w Klubie, ale przed chwilą moi goście mnie opuścili i cały dom powoli wraca do normy. Kocham gości, ale jaki wyjeżdżają, to smutek wynikający z rozstania jest u mnie zazwyczaj mniejszy, niż odczucie ulgi. Normalnie - jak po zaliczonej sesji...I ja też stanę się bardziej słowna... :)

Jutro też...elektrycy dla Pyzi - godni polecenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta! Dzięki z słowa otuchy. :D

 

Na szczęście poprawili wszystkie błędy, dziś zaczynają kominy i za dwa dni jadą do domu! WRESZCIE!!!!!

 

Danusiu, nie ma sprawy mogę czekać nawet do wiosny - wcześniej na pewno nie będzie mi potrzebny stolarz (ale chętnie już teraz gromadzę wszelkie namiary!) 8)

 

Golec - gratulacje z powodu zalania stropu - zresztą mieliśmy przez to zabawną sytuację z naszym wspólnym inspektorem. Tomek zadzwonił do niego, aby mu powiedzieć, że weszli do nas cieśle. A on na to - "Panie Macieju czy pan k... oszalał - przecież wczoraj Pan lał strop!".

Biedak jest chyba przepracowany :D

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących Wielkopolan,

i myślę, że niedługo będę do nich należał :wink: .

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do tej elitarnej grupy :roll: .

W chwili obecnej posiadam działkę (Skórzewo) i pozwolenie na budowę.

Zamierzam rozpocząć na wiosnę ale cały czas szukam dobrej ekipy od stanu 0 do surowego zamkniętego.

Czy moglibyście kogoś polecić.

Pls o info na priv'a. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

remo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remo - witam w Naszej grupie 8) . Niestety nie mogę Tobie polecić moich murarzy, gdyż od marca, prawdo podobnie, zaczną u mnie "wykończeniówkę". Mam nadzieję, że po 4 misiącach chętnie ich zobaczę (teraz mam ich już naprawdę dosyć). Dzisiaj jadą do domu!!!! Jak się cieszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza,

dzięki za dobre chęci i powitanie w Grupie.

Muszę pewnie dość szybko zdecydować się na jakąś ekipę, bo do wiosny już mało czasu. :D

Jeżeli jeszcze ktoś mógłby zaproponować to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

remo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa wielkopolska chyba ciężko tyra na budowie, bo nikogo tutaj od wczoraj nie było. Moje tynki niestety po intensywnych poprawkach wyglądają nie lepiej niż przed a do tego w różnych miejscach tynkarze przy zdzieraniu wierzchniej warstwy uszkodzili izolacje kabli elektrycznych. I co z tym zrobić? Już brakuje mi sił na dyskusje i wysłuchiwanie, że to wina poprzedników. Małym pocieszeniem jest, że Ruppceramika w końcu uwzględniła reklamację i dała bonifikatę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wielkie dzięki Loniu za namiary. :lol:

Arkadly - dzięki za informacje, będe wdzięczny za namiary na tę ekipę o której pisałeś. Gdy jestem w "naszych" okolicach zastanawiam się który z domów-budów należy do Ciebie. Jeśli budujesz z BK i masz już dach a dom stoi na działce przy ulicy, to już wiem który to jest. - No, No. Byłem tam w poniedziałek i podziwiałem. Jeszcze niedawno - rok, dwa lata temu były tam "dzikie pola", a teraz ... - łezka się w oku kręci.

 

Jeśliby ktoś ma do sprzedania używaną przenośną skrzynkę pradową, to byłbym zainteresowany.

Pozdrawiam.

Krotosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim weekendzie, spędzonym na "staniu nad głową i ręcami znerwicowanych wykonawców" , jak wczoraj określił Pan Murarz, otworzyłam dziś pocztę i znalazłam taką odpowiedź na moje zapytanie - w piątek wysłałam emaila do firmy Siatkoland w Luboniu z zapytaniem o godziny otwarcia oraz ewentualną możliwość spotkania się z przedstawicielem firmy na budowie.... Chodziło o ogrodzenie kilku działek - mojej i sąsiadów. Odpowiedź brzmi, cytuję " Dziękuję bardzo ale nie jesteśmy zainteresowani SIATKOLAND LUBON" . Znaczy się ja nie rozumiem, albo sie jak zwykle czepiam - czym nie są zaintersowani wspólnie odpisujący anonimowi pracownicy - sprzedażą swoich produktów ? Spotkaniem ? Podaniem godzin otwarcia ? Klientem ? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, chyba mamy nowego sąsiada :D

WITAJ REMO!!

 

Zainteresowanym mogę podać namiary na moja ekipe budowlaną - godna polecenia. Sądzę, że można juz teraz umawiać się z majstrem na wiosnę. Godnych polecenia mam tez fachowców od tynków - jedynie trudno się z nimi dogadać ale robotę wykonali ok - oraz od posadzek - szybko i dobrze. Nie są może tani ale czasem warto wiecej zapłacic i spac sopkojnie.... :D

 

miron, wczoraj oficjalnie odebraliśmy kominek..... wyszedł pięknie ale pan P. nie otrzymał pełnego wynagrodzenia ze względu na wiadome sprawki.... :wink:

 

mr.moonlight to ty już się prawie wprowadzasz !!!! SUPER!!!

 

A i zapomniałabym o najważniejszym: MAMY PIĘKNIE OTYNKOWANY DOM!!! Na razie na biało - malować będziemy wiosną!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahl,

Tak, tak, będziemy sąsiadami. :p

No może jeszcze nie tak szybko, bo wprowadzać będę się pewnie jesienią 2005 ale zawsze dobre i to. Widzę, że Ty już w fazie końcowej (zazdroszczę).

Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to prześlij mi info o ekipie budowlanej ma priv'a.

Pozdrawiam,

remo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...