Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Natasza,

więźbę robią dopiero drugi dzięń, ale ekipa jest dość liczna i pracują sprawnie, więć istnieje szansa zakończenia tego etapu jeszcze w tym tygodniu. Wczoraj mieli przerwę - ktoś bardzo miły zrobił małą dziurkę w ogrodzeniu, a potem dokonał włamu do chałupki gospodarczej i zabrał parę gadżetów murarzy i cieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Serdeczna prośba o polecenie mi ekipy na "grube wykończenie":

- tynki wew i zew

- podłogi

- poddasze użytkowe

- ściany kg

- wylanie tarasu i ganku.

Czy jesteście " w miarę" zadowoleni ze swojej ekipy? Jeśli tak - to proszę o namiar! Mam 3 potencjalnych wykonawców, ale albo mają sporą wadę "cenową" albo podejście nie takie albo...

 

Czekam na info na priva

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry WSZYSTKIM,

teraz chyba wypada się już ujawnić, bo od paru dni tylko przeglądam forum. bardzo mi się tu podoba a wiosną zaczynamy budować własny domek więc chyba zacznę tu częściej zaglądać :wink:

 

info dla Golca:

to ja byłam w poniedziełek podziwiać Twoją "Wierzbę". Przepraszam, że tak bez pytania ale jak tylko znalazłam adres to nie mogłam się powstrzymać, chciałam zobaczyć projekt na żywo. Szkoda że jeszcze nie ma dachu, ale i tak jest fajna. Nasza "Wierzba" zacznie się budować dopiero po zimie w Tarnowie Podgórnym.

Pan z ekipy budowlanej był miły ale to jeszcze sukcesu nie gwarantuje, więc jestem ciekawa Twoich wrażeń ze współpracy.

 

pyzia, dziękuję bardzo, napewno wkrótce pojawię się w Sadach:)

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magda

Miałam okazję " w biegu" pogadać z Twoim mężem - byłam na działce w godzinach pracy (szef dzisiaj nieobecny :wink: ) i właśnie zamykałam "posiadłość" :lol: jak podjechał. Nie rozmawialiśmy długo - bo wyjaśniłam mu, że jestem w pracy (niech tego nie odbiera jako nieuprzejmość). Dowiedziałam się tylko, że kupiliście projekt po specjalnej "promocyjno-jubileuszowej" cenie. Dobrze się zaczyna ...

powodzenia, pozdrawiam

pyzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyzia, mogę podac namiary na ekipy wykonujące u nas tynki, posadzki itp. ale wieczorem :D

witaj magdah :D

 

A co sie stało z Arkadly.....? Pojawiaja sie nowi budujący i mapka nie jest juz aktualna.... :-?

 

loniu, usmiałam sie wczoraj :D :D :D Dzwoniłam do faceta od wywozu nieczystosi budowlanych i okazało sie, że to chyba najlepiej poinformowana osoba w Skórzewie :D Wszystko wiedział, od kogo kuoiłam działke, który dom mój i... jak sie nazywa nasza uliczka, której nazwę nadano kilka dni temu... my jeszcze nie wiedzieliśmy ... :D :D :D No i fachowo stwierdził: Pani to juz zaraz sie wprowadza, co? - Ech, uroki zycia na wsi.... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadly się usprawiedliwia i przypomina:

 

jeśli ktoś z "nowych" chce być na mapce proszę przysłać na mój adres [email protected] informacje, że chce, jakie informacje mam umieścić, może zdjęcia itp.

Śledzę na bieżąco rozmowy grupy, ale nie jestem w stanie wychwycić informacji o wszystkich nowych.

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...