Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

MHAL, mironmk - poszukam innego pana ;) A czy pan P ma cos wspólnego ze sprzedażą kominków na Obornickiej (Dovre)? Wolę się upewnić, bo tam kupowałem kominek i tam rozpocznę poszukiwania kominkarza :)

 

I jeszcze w temacie kominków - pilnie potrzebuje namiary na punkt sprzedaży drewna kominkowego :) Moj glowny dostawca (tartak w Skorzewie) chwilowo nie posiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam w Nowym Roku!

 

Widzę, że nie tylko my mieliśmy to "szczęście" przejechać się na słowności firmy Labrador od kominków Dovre.. Z tego też powodu zrezygnowaliśmy z nich, ale okazało się, że konkurencja wcale nie jest lepsza, bo Lechma i oraz polecany przez nich wykonawca, pan K., także nie są lepsi (pozdrawiamy. panie Robercie!!! :evil: ). Kominek robi nam już od 2 miesięcy - wkład wreszcie wjechał na budowę, ale obudowy doczekać się nie możemy. No i stary numer w stylu wyłączanie komórki i nieodbieranie telefonów.... Boszsz... ręce opadają.

 

Elektryka nikomu nie polecę, bo też się nie możemy doprosić, żeby nas nawiedził i dopiął wszystkie sprawy :-?

 

Ale żeby nie było tak malkontencko, to mogę :) polecić w miarę słownych płytkarzy - żeby nie zapeszyć, tfu tfu, bo na razie zrobili tylko 1 łazienkę, a niestety ciągu dalszego brak, bo czekamy od miesiąca na płytki. Chyba się lud rzucił na materiały budowlane i produkcja nie nadąża. Płytkarze także tynkują z zewnątrz, ale u nas jeszcze nie tynkowali, więc nie wiem, jak się spisują.

 

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda - dziękuję za namiary!

 

Irekp - proszę o namiary na ekipę od posadzek.

I tu mam pytanie: mam wylany beton na całej pow. domu teraz musi przyjść izolacja folią i styropian (wcześniej trzeba to jeszcze chyba wyrównać?), w którym idą rury od insalacji - Jak to powinno wyglądać organizacyjnie - kto co robi? Faceci od wylewek robią też izolację?

Co obejmuje cena 10 zł/m?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza - info na priv.

 

Ja miałem już przygotowane podłoże - folia i ułożony styropian (dwie warstwy po 5cm FS20 a rurki zwykle w tej dolnej warstwie) Czy wyrównywać? - moim zdaniem raczej szkoda roboty, bo wyrównają betonem.

Za 10zl/m2 rozłożyli mi na górze piankę (o ile pamietam 0.5 cm gruba na pow. ok 100m2) i zbrojenie w garażu. Warstwa betonu to ok. 6-7 cm na górze i ok. 10-12 cm na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w potrzebie!

:cry:

 

Poszukuję pilnie namiarów na jakiegoś (sensownego) parkieciarza. Podłogi czas zacząć układać - miał je robić teść, ale, niestety, kiepsko się czuje i doszliśmy do wniosku, że to trzeba jednak kogoś poszukać!

Będę wdzięczna za wszelką pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...