Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich z klubu wielkopolan .......... można dolaczyc:) na wiosne rozpoczynam budowe w Palędziu koło Poznania......... jestem w trakcie załatwiania pozwolenia :(

 

z zawodu jestem architektem wnetrz jak macie jakis problem walcie do mnie:) sluże poradą

 

:D :D jot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj magi, witaj jot :D

 

jot to bardzo miło, że ujawniłeś swoją profesję. Niestety Twoje objawienie jest dla mnie ciut za późno :( ale może jeszcze kiedyś o coś zapytam :D Na pewno wielu z nas sie jednak ucieszyło i zaraz zasypie Cie pytaniami :D

 

magi brukselkowe pole i dzieciaki urocze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i tych starych :D . Byłam dziś na Budmie, pozbierałam trochę folderów na temat okien, bram garażowych i systemów alarmowych itp. Ale tłumy.... po 4 godzinach chodzenia miałam dosyć!

Golec - gratuluję zakończenia etapu stan surowy - u mnie jeszcze walczą dekarze ze śniegiem.

Zabraliśmy się też za przyłącze gazowe, gdyż trzeba na nie czekać 6miesięcy - a lepiej je mieć troszkę wcześniej.

Jeżeli macie okna drewniane to na jakiej firmy się zdecydowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o okna drewniane to jestem na tym samym etapie. Na razie biorę pod uwagę firmę Słowińscy http://www.slowinscy.pl , podoba mi się ich technologia (jak najbardziej zgodna ze sztuką). Zaoferowali mi okna w meranti taniej niż np. Sokółka w sośnie, przy czym mają DOBRE meranti (bardzo ważne!). Sprawdź też Elite Fonster (teraz to się nazywa bodajże ScanWin), jeszcze rok temu ceny mieli naprawdę Elite, teraz są średnie a okna naprawdę super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryby - ja wieźbę kupiłem w AK Drewno w Skórzewie. O ile dobrze pamiętam ustaliłem cenę na 360/m2 netto, oczywiście drewno impregnowane. Jedyny kłopot jest taki, że nie mają własnego transportu a współpracujących kierowców i trzeba za transport dopłacić. Natomiast pan Arek jest słowny i jak do tej pory (a kupuje u niego drewno kominkowe) nie było żadnej obsuwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golec -nie głupi pomysł.

Mój architekt poleca mi okna Bracia Kowalscy - ponoć jakością biją wszystkich - nie wiem, jak cenowo. Przedstawiciel jest na Krauthofera. Ja chciałam wziąć 3 firmy do wyceny. Właśnie Słowińskich, Kowalskich i jeszcze jest firma na Góreckiej Thermo Fasada. Nie wiem czy nie pokusić się jeszcze o Urzędowskiego - ale ponoć nie trzymają jakości - masówka... To może jeszcze stolarka Wołomin - ale obawiam się, że będzie to samo co z Urzędowskim. Za to te dwie ostatnie firmy robią okładziny aluminiowe na okna a się nad nimi zastanawiam. Strasznie jestem zakręcona :o

 

Co do tartaku to był to tartak z Wilczyny - właściciel Henryk Szmyt (facet mieszka w Stęszewie) tel. kom. 602 349 120 - cena ok. 560 - 580/m3 w tym transport gratis i wszystko było w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nowi! Cześć Starzy (w tym Koalicja Okienna)!

Dziś z powrotem w pracy (środa targi, wczoraj delegacja).

Mhal wybacz, że nie skorzystaliśmy z zaproszenia, ale zaczęliśmy od 11 a zakończyliśmy po 16tej. Był to strasznie męczący dzień (wydaje mi się, że było baaardzo dużo ludzi?). Ale wizytę na targach oceniam pozytywnie i myślę, że kilka namiarów i pomysłów zostanie użytych :wink: ?

A po targach udaliśmy się do biura podróży i... wykupiliśmy wycieczkę na wczasy w czerwcu! Żyjemy więc już trochę wakacjami!

 

pozdrawiam serdecznie i weekendowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Słowińskimi trzeba sie spieszyć - jeśli się zdecyduję, to muszę złożyć zamówienie dziś lub w poniedziałek, bo mają długą przerwę urlopową i mogą nie wyrobić się w 6 tygodni.

Nnatasza, Urzędowskiego lepiej sobie odpuść. Mam jedno ich okno w mieszkaniu, nie jestem zadowolony... Stosują suche uszczelki, co w naszym klimacie jest niedopuszczalne, było trochę o tym na forum. Teraz dolny ramiak nasiąka wodą skraplającą się na szybie, pęcznieje powodując pękanie lakieru :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...