Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie, poszukuję solidnej ( i nie zdrzierającej z człowieka ostatniego grosza) firmy, która zajmuje się kominkami . Problem polega na tym ,że nie bardzo nawet mamy wizje na to co chcemy i poszukujemy kogoś kto nie tylko to wykona , ale i coś mądrego zaproponuje. Pewnie wśród tak dużej liczby Wielkopolan znajdą się szczęśliwi użytkownicy. Prosze o rady. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczęłam się dopiero denerwować - lekarz mi powiedział, że mogę urodzić już nawet w przyszłym tygodniu... :o Człowiek nawet na poród nie ma czasu.

Musimy zdecydować, które okna wybrać i zamówić, dziś spotkanie z ewentualnym wykonawcą wykończeniówki. A nie mam jeszcze wózka, gdyż trzeba na niego czekać 2 tyg. (prawie jak na niektóre materiały budowlane :D ). Z przyzwyczajenia w sklepach dla dzieci zaczęłam walczyć o rabaty - nawet się opłaciło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - Pieski kocham - ta obok to maja pierwsza córeczka, jest to "los kundelos" ze schroniska (goldena planuję po zejściu tego stwora :wink: ) i śmieję się, że mam ją już 7 lat czyli dłużej niż mojego ślubnego (więc on się do ojcostwa nie przyznaje :D ).

Za kilkanaście dni się przekonamy, jak zareaguje na nowego członka rodziny. Ktoś ma takie przeżycia za sobą? Jak zaoszczędzić sobie i psu stresu. Dać powąchać i polizać :wink: , czy raczej trzymać z daleka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy po pierwszym maja hurtownie budowlane będą miały jeszcze jakichś klientów, chyba mogą spokojnie zrobić sobie conajmniej dwumiesięczy urlop. lista rzeczy do kupienia przed tą magiczną datą wciąż się wydłuża...

 

jeśli ktoś nie ma jeszcze pozwolenia na budowę, to informuję że od początku roku wymagane jest uzgodnienie z gminą planowanego zjazdu w drogi na posesję, niby nic ale niektóre gminy (np moja:D) o tym nie wiedzą :o .

 

nnatasza, gratuluję i trzymam kciuki, mam całkiem świeże wspomnienia bo moja córeczka ma pół roku :lol: , co do psa to na początku trochę uważaliśmy, ale teraz mimo że pies jast spory (czarny terier rosyjski), to im mają większy kontakt tym bardziej się lubią:). acha przez pierwszych kilka dni kiedy mała zaczynała płakać on zaczynał wyć :D , na szczęście później przestał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Starych i Nowych Wielkopolan Budujących,

 

Przez przypadek weszłam dzisiaj na pierwsze strony Grupy wielkopolskiej...i wiecieci, łezka w oku sie zakręciła...Tylko nie wiem czy to tęsknota za czasem utraconym czy westchnienie ulgi...

 

20 lutego przeprowadzam się do domu :D :D :D

 

Teraz juz jestem i mądrzejsza i starsza :wink: Ale nie bardzo mam ochote budowć drugi czy trzeci dom. Teraz chce odpocząć 8)

 

I tak sobie pomysłam, że może znowu sie spotkamy? Byłoby miło :) Starzy, doświadczeni przez zycie inwestorzy z młodymi pełnymi energii i entuzjazmu....Takie spotkanie byłoby ciekawym doswiadczeniem :D

 

Pozdrawim serdecznie

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, to nie może być zbieg okoliczności :D Coś w tym jest :wink:

 

ori_noko przemyśłam i już wiem: to nie zazdrość to ulga ze szczypta niepewności, co ja zrobie z taka ilością wolnego czasu ??!! :wink:

 

Każdy ma swoje pięć minut na budowanie domu, ja odliczam ostatnie sekundy i cieszę się, że wytrwałam bez większych wpadek :D

 

Policzyłam i wyszło mi BUDOWA NASZEGO DOMU ZAJĘŁA NAM 9 MIESIĘCY I 13 DNI - od dnia pomiaró geodezyjnych pod dom do zaplanowanego dnia przeprowadzki !!!!

 

Jak ciut przechodzona ciąża :lol: Relacja z "porodu" po 20 lutego.

 

A może jednak się spotkamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...