Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

miron, my z wejściem na strych mamy ten sam problem i niestety rozwiązaniem najprostszym wydaje się zrobienie ładnej ramki z listewek. Nam będzie to robił ten sam stolarz co drzwi. Niestety płyty pracują, właz pracuje i zrobiła sie brzydka szczelina na łączeniu tych dwóch elementów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron, pewnie powinien ale najpierw trzeba sie do niego zwrócic....Poza tym możliwości sądzę są raczej ograniczone. Te dwa elementy po prosu pracuja i ciężko będzie zamaskować połączenie w trwały sposób. Maskownica tak ale obejmująca cały właz i zachodząca na sufit. Ramka podobie tylko problem pojawia sie w miejscu gdzie sa zawiasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

No wiesz miron, ja mam jeszcze kilka innych "powaznych"problemów: opóxniają mi się dnrzwi wewnętrzne i schody i balustrada na te schody.... musze załozyc listwy przyscienne, umyć dokładnie kafelki w łazienkach, położyć wykładziny....to wszystko wydaje mi sie gorsze od samej budowy domu.... :wink: chyba jestem juz zmęczona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my postanowiliśmy zrobić od razu ogrodzenie docelowe. Wybraliśmy system ogrodzeniowy firmy Wiśniowski (ogrodzenia metalowe). Swoją drogą zastanawia mnie mechanizm otwierający bramę, który znajduje się wewnątrz słupka. Co będzie kiedy się popsuje :-?

 

Hurtowni budowlanej ani sztachetek drewnianych niestety polecić nie mogę, ale gdyby ktoś chciał to mam dobrego architekta z wszystkimi uprawnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujacych Wielkopolan.

Od tygodnia jestem w posiadaniu pozwolenia na budowę. Chcę zacząć na wiosnę, jeśli znajdę solidną i niezbyt drogą ekipę fachowców. Przeraża mnie zamieszanie z VAT-em i perspektywa wyższych od założonych prze ze mnie kosztów budowy.

Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby polecić fachowców od stanu surowego byłbym bardzo wdzięczny.

Będę budował w Tulcach pod Poznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...