Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Golec - dopiero teraz przeczytałam Twoją wiadomość na temat porodów - naturalnie, że "ZO" - bez tego bym nawet nie zaczęła :D. Powikłań nie było!!!

Teraz się chwalę:

17 lutego zostałam mamą słodkiej dziewczynki - ZOSI - dlatego tak długo nic nie pisałam. Przez cały tydzień byłam w szpitalu a później jeszcze tydzień u rodziców w mieszkaniu i nie miałam dostępu do netu.

Magi - jak się umieszcza zdjęcia (chciałam wam pokazać małą ale nie umiem) w treści postu???

MHAL- gratuluję przeprowadzki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza gratulacje!!! Życzę teraz duzo miłości i cierpliwości w wychowywaniu malutkiej i szybkiej przeprowadzki :D

 

a teraz parę słów o tym jak sie mieszka....well....dopiero teraz zaczyna do mnie docierać informacja, że to juz koniec, no prawie koniec bo przecież trzeba jeszcze zrobic ogrodzenie i baluistradę na balkonie i tarasie i wylać posadzke w garażu i nawieść ziemi i posadzić jakieś drzewka i inne kwiatki no ibalustrady ciągle nie mamy bo nasz kowal nagle zaczął nas unikać :-? a schody zrobią dopiero w przyszłym tygodniu... ale mieszkamy :D

 

Pięrwszej nocy nie spałam bo nie mogłam zasnąć - chyba z powodu chrapania męża i kopania synka, no i chyba ze zmęczenia też. Leżałam i słuchałam...lekko szumiał piec i kaloryfery....i to wszystko

Drugiej nocy już trochę spałam lae nie na tyle mocno, żeby nie słyszeć odgłosów dochodzących z kaloryferów :(

Wczoraj i dzisiaj juz spałam prawie normalnie. Prawie, bo z powodu braku balustarady na schodach synek śpi z nami i jest to troche niewygodne :wink:

 

Wczoraj za to ok. 23 usłyszelismy z mężem kapanie wody...miarowe stukanie..... zaczęliśmy szukać...obsłuchaliśmy cały dom i nic :o Jak juz zlokalizowaliśmy miejsce to sladu nie było po wodzie i w ogóle sprawcy stukania/kapania. Juz byłam nieźle wkurzona bo nie lubię nie wiedzieć co się dzieje i w akcie desperacji otworzyłam okno.... ku naszemu rozbawieniu to była woda z rynny kapiąca na kawałek obunietej innej rynienki, która miała za zadanie odprowadzić wodę spod domu trochę dalej - nie mamy jeszcze zrobionych odpływów :lol:

Taka to była nasza wczorajsza przygoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam sobie na Forum i czytam, że Mhale już mieszkają! Gratulacje! I pomyśleć, że jeszcze niedawno wpadłem obejrzeć Waszą surową bryłę domu, a pozdrowienia piasłem kredą na betonowej podłodze. Teraz by to chyba nie przeszło :)

Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia! No i nie zaniechaj upicia się dobrym winem w nowym domu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całusy przyjmuję :)

żyję, żyje, a jakże!!

w sensie domowym - zgodnie z planem, wprowadziliśmy się na pewne ustalone minimum, teraz jest czas aby kelejne rzeczy kończyć. i tak w sobotę tapetowałem pokój dziecka, zabrakło tapety (mb tapety to nie to samo co m^2), więc jeszcze nie skończyłem; od wczoraj śpimy na nowym, dużym materacu (polecam :) ); myślimy o trawie i ścieżkach wokół domu itd.

w sensie zawodowym - zobaczymy, bywało lepiej

w sensie rodzinnym - zawsze ceniłem sobie towarzystwo kobiet :), z trzema mieszka mi się znakomicie

w sensie rozrywkowym - nieźle, nieźle, jeszcze nie zakończyliśmy etapu obowiązkowego odrabiania zaległości towarzyskich (a minęły już 4 miesiące od przeprowadzki)

w sensie nadprzyrodzonym - po ostatniej imprezie karnawałowej wierzę w cód, że można się bawić bez alkoholu (ale po co się męczyć - chciałoby się dodać :) )

 

i tak mógłbym długo, najlepiej przy kominku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaH - jakiś czas temu pytałaś o okna Adpolu. Dobra firma, to jeden z naszych klientów, więc znam ją bardziej od strony technicznej i przygotowania produkcji niż samego produktu. Na pewno robią dobre okna PVC, jako jedyni mają też aprobatę ITB na drewniane meranti , (chociaż to niewiele w sumie znaczy:-)

 

mam do oddania bardzo stary i zużyty barak, może ktoś potrzebuje? Odbiór z okolic Ławicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em_p, dzięki, chciałabym mieć okna drewniane, więc oglądałam w Adpolu red meranti, okna fajne (przynajmniej w porównaniu do tych, które oglądałam wcześniej), zastanawiam się tylko czy są warte swojej ceny.

 

Natasza gratuluję córeczki!

 

A wszystkim zmęczonym po zimie polecam krótki wypad gdzieś, gdzie się lubi jeździć. wczoraj wróciliśmy znad morza 8) i pełni sił zabieramy się do pracy. Dom wytyczony, humus usunięty... w listopadzię będziemy mieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

 

Melduję posłusznie, że wreszcie się zameldowałem (a to już 5 miesięcy jak mieszkam na nowym). Wszystkie papiery załatwione i można spokojnie żyć. Czeka mnie jeszcze płot i ogródek no ale to już są szzcegóły.

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych

 

 

AAAAa i Natasza GRATULUJĘ córeczki - w czerwcu też na 99% będziemy oczekiwać córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...