Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

Instalację alarmową wykonuje mi elektryk (podobnie jak telewizyjną, domofonową i telefoniczną). Ceny na sprzęt ma zdecydowanie niższe od konkurencji - większość firmy SATEL, robocizna trochę droższa, ale w rozsądnych granicach. Elektryk - "alarmista" i firma Satel są gruntownie sprawdzone. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mironmk,

 

dopiero teraz uświadomiłem sobie, że musisz już mieć instalcję odkurzacza (przy Twoim stanie zaawansowania budowy).

Jeśli chodzi o odkurzacz i gniazda, to chyba najlepiej jeśli skontaktujesz się osobiście z firmą, która wydaje mi się mieć najlepszą ofertę cenową (chociaż to dotyczy głównie instalacji).

Namiary przesyłam na prive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą, dołączę i ja: ZACZĄŁEM SEZON BUDOWLANY. Wczoraj zaczęliśmy robić chudziaka, w czwartek zaczynamy ściany.

 

Przypomnę wszystkim, którzy chcieliby pojawić się na mapie, że wystarczy napisać do mnie [email protected] podać co mam umieścić (można przesłać zdjęcia). Po kilku dniach pojawicie się na http://republika.pl/grupa_wielkopolska

 

Arecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy ktoś oglądał okna firmy "Adpol"

_________________

witam

oglądałem okna firmy adpol, jak dla mnie fatalnie wykonane, i zaraz po wejściu do salonu chwalą się aprobatą na meranti.... bez sensu... przecież każdy wie że aprobata to aprobata... ważna jest jakość i estetyka. Mi osobiście pozostał wybór STOLAR Żorawina lub Gebauer - ten sam przedział cenowy co Adpol ale jakość lepsza przynajmniej w salonie.... zobaczymy kto da niższy rabat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariof, okna "Stolar" też oglądałam, i poważnie biorę je pod uwagę (znajomi mają od 2 lat i są zadowoleni).

 

magi, dom będzie miał niecałe 200m, niestety wg moich obliczeń wydamy więcej niż podawał kosztorys dołączony do projektu, bardzo podwyższa nam też koszty garaż wolnostojący, staram się policzyć wszystkie drobiazgi (z gniazdkami włącznie) ale i tak wiem, że w czasie budowy dojdzie mnóstwo rzeczy o których nie śniło się naszym filozofom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozpoczęłam sezon!

Na początek "poszedł " mi zawór od wody i licznik - pamiatka po mrozach, pękło na szczęscie tak inteligentnie,że nie miałam pływalni w piwnicy i dopiera jak instalator odkręcił zawór to siknęło.

Ale już po bólu- wymiana trwała 15 minut,panowie byli o umówionym czasie. SUPER!

Pozdrowienia dla wszystkich budujących.

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...