Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

maciek)s o co chodzi z tym telefonem do Muchy? - jeśli było coś nie tak, tp potwierdzam, nie mogłem sie nimi dogadać - a to pracują do 15 (w Wysogotowie do 16), albo nikt nie odbiera telefonu, albo nikogo nie ma w firmie (śniadanie w domu), albo i to najczęściej, nie ma transportu (choć strop podobno mają dobry, ja kupowałem gdzie indziej)

misza - ja za jakies 10 dni kładę euronit

mironmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja miałem już wprowadzać się do nowego domu ale gdy chciałem przywiesić grzejniki okazało się że są montowane inaczej niż wynikało to z katalogu – wszystkie podłączenia musiałem skrócić o 5mm (strata 2 dni).

Gdy zawiesiłem piec gazowy przyjechał fachowiec przyłączyć go do komina okazało się że brak kolana dymnego – załatwienie go zajęło mi 5 dni. Teraz fachowiec powiedział mi że zrobi mi przyłącze do komina w ciągu tygodnia. Zastanawiam się ile będzie trwał odbiór kominiarski i podłączenie gazu. A tu zima!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mironmk, cieszę się, że ktoś wybrał euronit, gdzie go zamówiłeś? podobno dobre ceny mają na Składowej i gdzieś na Plewiskach. mój ciesla polecał mi euronita, bo podobno braas pogorszył się jakościowo (produkuja go już w większości tutaj, a nie w Niemczech), a euronit, przynajmniej wszystko co poza dachówką podstawowa jest sprowadzane z Niemiec. Nie wiem na ile to prawda, ale cieśla raczej wzbudza moje zaufanie. Nie wiem czy euronit zielenieje i jak szybko, podobno pomaga jeśli część odgromówki założy się z miedzi.

Artur, Arkadly wysyłam dzisiaj namiary na moja ekipę na privy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny,

zaczynam budowe domku marzen w okolicach Kornik - Bnin.

Wszystko co mam to pozwolenie na budowe...

Szukam solidnego, sprawdzonego, i taniego :wink:

kierownika budowy, jak rowniez namiarow na ekipy budowlane, slyszalem ze im dalej na polnoc (PILA) tym taniej, ale czy cena nie jest kosztem jakosci?????

 

Dozgonnie wdzieczny za wszelkie porady...

 

Marek

 

PS Mam nadzieje, ze tym razem tekst pojawi sie tam, gdzie trzeba czyli w grupie wielkopolskiej. Jesli i tym razem cos sie nie uda to prosze o pomoc. Wielkie dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przestałem, ale borykałem się z problemami organizacyjnymi. Nie mogłem znaleźć ekipy do wymurowania klinkierowych końcówek kominów. No ale udało się i jutro wchodzą. W tym tygodniu zaczyna się również przygoda z dachem. Trzymajcie kciuki.

 

Co do dobrej i niedrogiej ekipy to daj znac na priv to podeślę namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...