Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Jestem nowy w Grupie Wielkopolskiej - buduję się pod Poznaniem koło Kostrzyna Wlkp. Włączę się w dyskusję odnośnie żwiru, piasku itp. Ja kupowałem ze żwirowni w Iwnie i mam z tamtąd 2 oferty. 1) 15 ton za 250zł żwiru (tj. ~16,70 za tone) lub 190zł za piasek zasypowy 2) 400zł za 27ton (tj. ~15zł za tone) możliwe mniejsze transporty. Jeżeli ktoś jest zainteresowany podam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tendencje do kupowania za dużej ilości towaru.

I tak na dzień dzisiejszy mogę sprzedać - oczywiście taniej niż w handlu następujace materiały:

 

1. Pustaki dymowe/wentylacyjne ceramiczne ok. 50 szt.

2. Kotwy fi16 do zamocowania murłaty do wieńca długość 50cm szt. 42

http://republika.pl/grupa_wielkopolska/priva/kotwa2.jpg

3. Drut do zbrojenia płyty fi6 wygięty jak na zdjęciu szer. ok. 70cm szt.100, szer. 100cm szt. 70

http://republika.pl/grupa_wielkopolska/priva/drut2.jpg

4. Kilkadziesiąt bloczków Solbetu 24cm

5. Za dwa tygodnie stemple ok. 270cm szt. 60

 

Jakby ktos przypadkiem potrzebował na pewno się dogadamy.

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby.

1m3 piasku waży ok. 1,5 tony, czyli z 10 ton wychodzi 7 m3, natomiast żwir jest cięższy - 1m3 waży ok 1,8 t.

 

Arkadly

Niedługo będę się budował :lol: , jakbyś mógł podesłać namiary na twoją ekipę - sprawa dosyć pilna. Co do nadwyżki materiałów - może będę zainteresowany.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda akurat na malowanie. Dzisiaj majstrowie kończą i zdejmują rusztowanie, więc dom zacznie się prezentować.

Wczoraj nieopatrznie napomknąłem Najlepszej Żonie Na Świecie, że zaczęli malować, ale przyjechać i obejrzeć może dopiero dzisiaj. No i miałem wieczór próby opisania koloru słowem... 8)

A dom jest pięknie czewonoklinkierowy z żółtymi obramowaniami okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci zazdroszczę! A my tymczasem od jakiś dwóch tygodni bawimy się w sprzedaż mieszkania. Akurat nastały dobre czasy dla sprzedających. Mam nadzieję, że uda nam się uzyskać sensowną cenę.

Wtedy za 4 miesiące napiszę na jaki kolor będzie pomalowany nasz domek. Chyba też na żółty :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...