Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Do wzięcia jezst 20 palet po 45 bloczków na palecie

Pozdrawiam budujących

20 palet to niezła ilość. Ja się wkurzłam, jak mi zostały 2 palety ytongu i 100 szt pustaków stropowych.

Powiedz mi jake dokładnie ma wymiary taki bloczek. Myślałam o płocie aby fragmentami był murowany z BK... Silką wyjdzie pewnie drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że przy zakupie zaznaczyłem że to co zostanie oddaje i tak 2 palety u-220 (oczywiście w całośći zapakowane)i 13 prętów od stropu mogłem oddać.Co prawda dopiero teraz mnie poinformowali że mogą mi oddać pieniądze ale zawsze to kasa która się przyda na coś innego!!! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzS najpierw zorientuj się co z wyposażenia AGD ma już VAT 22% :( . Wydaje mi się, że min. kuchenka właśnie. Dla zainteresowanych - Amica od 01.05 drożeje o 2%.

Pozdrawiam!

 

PS. Nasz dom "poszedł" mocno do przodu - mamy już zewnętrzne ocieplenie (łącznie z siatką i klejem). Tylko w środku tynków (i tynkarzy)brak :cry: . Ale serce mi rośnie :D (a portfel maleje :wink: ).

 

Dla następców - w tym roku mamy wyjątkowo dobrą ekipę murarską - mogę szczerze polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystjich po dłuugiej przerwie.( ale czytałem, czytałem)

gratuluje postępów.

Grześ- jak kupujesz płytę i piekarnik to w komplecie.taniej wychodzi.ale sprawdx ,ćzy to napewno komplet!!

my kupiliśmy w M1 Gorenije ( sprzedawany jako komplwet) a kompletem nie był.nawet sie podłączyć nie dał!!!

sterowanie płytą z piekarnika.zupełnie inne podejścia( wtyczki, gniazdka)

ale przysłali nam po 2 tyg adapter na szczęście.działa ok.

 

pozdrawiam

z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, odsprzedam blaszany barak, który podczas budowy służył za magazyn budowlany ;) Kupiłem go w zeszłym roku od producenta. Wymiary: szer.: 3m, dł.: 6m. Dorzucę to niego 4 stalowe kotwy i samodzielnie wykonaną drewnianą podłogę 8) Cena: 750zł. Blaszak znajduje w Dąbrowie, na terenie przyszłego ogródka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...