Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

coś mi się spsuło bo od daaaaaaaawna nie dostawałm powiadomień , :( i wkońcu sama zajrzałm czy grupa jeszcze istnieje.

Powiedzcie mi prosze czy "spółdzielnia odkurzaczowa" jeszcze istnieje? Miałam namiary na inną firmę jednak zdematerializowała się z rynku i szukam istniejącej, skłonnej do upustów....

My uciekajac przed vatem kupiliśmy dwa punkty grzewcze : wkład kominkowy i piec gazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryby

Terivę kupowałem w stalbecie a kładłem ją sam ze szwagrem i moim majstrem z Kościana - lepiej jak jest jednak chociaż jeden "znawca"!!!!

 

nnatasza

na posadzki myślę że już po aż tygodniu można coś położyć ale lepiej jak cos lekkiego np styropian, a zacząłem chodzić juz nazajutrz oczywiście podlewająć wodą i tak jak GrzegorzS = wietrzenie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golec dziękuję , skontaktuję sie z nimi. Swoją droga ma ktoś normalną słowną ekipę od ogrzewania itd? Mam wprawdzie ekipę wstępnie umówioną, jednak nie jesteśmy do końca przekonani czy to jest to. Chcemy na parterze zrobić podłogówkę u góry kaloryfery. Macie kogoś wypraktykowanego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSB - GDZIE !!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Szukam i szukam i nigdzie nie ma!!!!!

Gdzie mogę ją dostać???

tylko LEroy???

Czyżby wszystko na pniu wyprzedane???? :evil: :evil: :evil:

[/img]

Poszukaj w hurtowniach płyt w Swarzędzu. Ja kupowałem parę sztuk (jakiś czas temu) w hurtowni materiałów budowlanych i płyt "Zensof" w Gruszczynie tel. 8184671

A swoją drogą to z OSB zawsze był problem. Jedynym chyba producentem tej płyty w Polsce jest Kronopol Żary który trzęsie rynkiem - i tak wyprzedaje wszystko co wyprodukuje, bo konkurencji nie ma :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...