Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ryby, GRATULACJE !!! :D :D :D

Fajne są kwietniowe dzieciaki :D Mój synek tez urodził sie w kwietniu i też w piątek, tyle, że juz 4 lata temu.... czas leci..... tylko my ciągle młodzi... :wink:

 

Pyzia, fajnie, że nas odwiedziłaś. Koniecznie daj znać jak się sprawy mają z tynkami!

 

U nas ok. W połowie maja zaczynamy robić ogrodzenie. Rzutem na taśme udało nam sie kupić materiał: siatkę, słupki, drut.....To co zobaczyłam robiąc ww zakupy przeszło moje oczekiwania... Weszłam do biura firmy byłam 4 w kolejce a pare minut potem za mną stało ok 15 osób. Szaleństwo!!!Nam się udało załapać na odbiór materiałów na połowe maja pozostali dostali terminy nawet na koniec miesiąca....

Pozdrawiam wszystkich

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wcale Ci się nie dziwię, bo śliczne to Twoje maleństwo. :)

A my niestety nie mamy skanera ani cyfrówki tylko lustrzankę, więc muszę coś skombinować aby się też pochwalić.

Czy przy korzystaniu ze skanera fotki będą wyraźne?

 

Loniu

Wy też nie próżnowaliście na wakacjach? Nie ma to jak czynny wypoczynek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ale się nam Grupa regularnie powiększa - Ryby gratulacje z powodu małej rybki :wink: !

Loniu i Mhal dzięki za odzew. Mhal - Wasz tynkarz oblężony przez 1,5 miesiąca. U tego "Loniowego" lepiej - w połowie maja byłby do wzięcia. Od poniedziałku akurat będzie tynkował w Sadach tak więc obadamy i mam nadzieję dogadamy się. Pozdrowionka i podziękowania jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wcale Ci się nie dziwię, bo śliczne to Twoje maleństwo. :)

 

:oops: :oops: dziękuję

 

A tak z budowlanki i majowego weekendu - to cały ten czas poświęciliśmy na zrobienie lekkiego porządku na budowie i kopaliśmy rowy oraz doły do odprowadzenia deszczówki (niestety jesteśmy dopiero w połowie). Aż mam odciski, ale jaka sastysfakcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tendencje do kupowania za dużej ilości towaru.

I tak na dzień dzisiejszy mogę sprzedać - oczywiście taniej niż w handlu

5. Za dwa tygodnie stemple ok. 270cm szt. 60

 

Jakby ktos przypadkiem potrzebował na pewno się dogadamy.

 

[email protected]

 

Arkadly

stemple jeszcze aktualne?

Jeśli tak to podaj na priv w jakiej cenie za całość. Co prawda nie dla mnie ale znajomy szuka więc może mu pomogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Właśnie od paru dni mamy pozwolenie na budowę no i chcemy jak najprędzej ruszyć z budową. Nasza działka mieści się w Zakrzewie i dlatego myślę, że mogę liczyć na Wasze porady i informacje odnośnie ekip. Na początek potrzebujemy ekipy do wykopania studni i założenia ogrodzenia. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone ekipy proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...