Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja sie chyba też zamelduję w Klubie Wielkopolskim co prawda na razie tak sygnalizacyjnie jedynie bo dopiero wczoraj złożyłem wniosek o pozwolenie na budowę, więc do samej budowy jeszcze trochę czasu.

 

Buduję prawie w Jerzykowie za jeziorem (kierunek Gniezno), projekt widzicie na moim avatarze.

 

Miło mieć "swoje" miejsce na Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czas się przyłaczyć

Mamy działkę w Czerwonaku - zaraz przy puszczy zielonka

Rozpoczynamy w marcu 2005. Obecnie w urzędach itp wychodziliśmy 0,5 cm podeszwy, ale do przodu. Urząd gminy w czerwonaku rewelacja WZiZT ( fakt że mają aktualny plan) w 3 dni ( mapki donieść później do wrysują). Za kilka dni kupujemy projekt.

Mała prośba - dobry lokalny architekt szukam oraz ekipa do Ytonga

 

Pozdrawiamy

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapewne zaprosze na kawe jak juz bedzie gdzie usiąść i ją wypić bo na razie goła ziemia i papiery papiery..... Domownicy Forum zawsze mile widziani będą

 

ale zeby nie Forum nie mialbym nawet tego bo bym sie dał zbyć pani w gminie tekstem że się nie da wydać decyzji o WZiZT bo nie mam więcej niż średnia w gminie, a tak spokojnie czekam na pozwolenie na budowę bo decyzję mam

 

a Ty na jakim etapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkiserdecznie a szczególnie nowych członków rodziny budującej Wielkopolski :D

 

Kasieks Skórzewo pozdrawia po raz drugi !! Miło mieć fajnych sąsiadów i tych blizszych - całuski dla Lonia i Rodzinki - i tech ciut dalszych :D

 

W przyszłym tygodniu ogrodzenie! Uff, nareszcie!

 

 

Loniu, chyba pozostalismy sami wśród weteranów...... szkoda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Człowiek był trochę na urlopie a tutaj takie rozmnożenie budowniczych Wielkopolski! Jestem w pozytywnym szoku!

 

A u mnie na działce małe zakłócenie - na budowie pojawiły się najprawdopodobniej lokalne pijaczki i podprowadziły kabel do betoniarki oraz ucięli przy ociepleniu kable, które wystawały na zewnątrz (do oświetlenia). Nie wiem ile (i czy w ogóle) można na tym zarobić, ale taka pierwsza kradzież miała wczoraj w nocy miejsce :-? .

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pyzia wyrazy współczucia,

 

to musi być straszne kiedy ktoś nagle tak brutalnie ingeruje w Twoją wymarzoną własność realizowaną z takim trudem. Ale to jeszcze wszystko przede mną, niestety jestem realistą i też się takich rzeczy spodziewam.

 

Szkoda że tak fatalnie ucięli Ci te kable, jeżeli nie masz zatynkowanych w środku to możesz je wycofać i wymienić, ale jeżeli już masz to pozostaje połączyć je i szczelnie zaizolować (choćby w puszce hermetycznej) po czym schować to w ociepleniu

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dawno mnie tu nie było ...

U mnie dziś kończą montaż okien - przyspieszony o ponad tydzień. Nie mam jeszcze drzwi wejściowych i od wczoraj mam koszmary nocne - widzę w nich jak moje okna znikają...Zamontowane są tak jakoś zbyt "delikatnie" jak na mój gust...

Szukam jakiegoś dozorcy, ale okazuje się, że to nie jest łatwa sprawa - niby mamy bezrobocie, ale chętnych brak. Może znacie kogoś ?

Moje ubezpieczenie z Warty niestety nie obejmuje kradzieży, ale w razie lądowania statku kosmicznego na mojej budowie odszkodowanie mam zapewnione...

Drzwi będą montowane dopiero w przyszłym tygodniu a potem instalacja alarmowa, czyli jakiś miesiąc koszmarów sennych mam zapewniony...

Pozdrowienia dla zestresowanych budujących :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...