Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No fakt, opłaty za pilnowanie "fizyczne" budowy przez agencję ochrony zaczynają się od wysokich kwot - 10 zł netto za godzinę...Ale można zejść niżej (ja miałam propozycje 5 zł i 6 zł netto po negocjacjach). Mówię o cenach za nocne godziny, bo ponoć dzienne są tańsze.

 

Nnatasza, czy Solid zakłada ci system alarmowy czy robi to ktoś inny?

Co do stawek miesięcznych - narazie dostałam tylko jedną wycenę, od agencji Meduza - 140 zł za monitoring i patrole (w wersji z GRPS) i 100 zł za to samo w wersji z linią telefoniczną, więc w Solidzie masz taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnatasza, czy Solid zakłada ci system alarmowy czy robi to ktoś inny?

Co do stawek miesięcznych - narazie dostałam tylko jedną wycenę, od agencji Meduza - 140 zł za monitoring i patrole (w wersji z GRPS) i 100 zł za to samo w wersji z linią telefoniczną, więc w Solidzie masz taniej....

 

Alarm zainstaluje nam znajomy. Dokładnych warunków z Solidem jeszcze nie omawialiśmy - ale czeka nas to już za tydzień-dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej wytrawłości to na pewno nam sie przyda. Wczoraj dojechało do mnie 45 ton piasku do zasypania fundamentów a dzisiaj dojedzie kolejne 30.

Podszedłem do tego ambicjonalnie i zacząłem to ręcznie rozsypywać.

Rozsypałem może z 10-15 ton i dzisiaj niestety czuję to w kościach.

Zobaczymy jak długo wytrzymam.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Luboniu, ale walczę w Wirach na Cienistej. Nasze działki dzieli niewielka odległość (ok. 500 m). Przyznaję, że kiedyś podjechałem zobaczyć, gdzie się budujecie, ale było ok. 21.30 i nikogo nie zastałem.

 

Pozdrowionka

 

Hej macleanek, to my chyba się już kiedyś "zemailowaliśmy" w temacie ekipy budowlanej. Domek z porothermu, pokryty obecnie papą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...