Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej Poznaniacy,

 

jeżeli ktoś z Was może z czystym sumieniem polecić swojego kierownika budowy bardzo proszę o namiary na priv albo e-mail. Będę zobowiązany.

 

Odpadają wszelkie propozycje powyżej 3tys zł bo mam już propozycję dobrego za troszkę mniej ale potrzebuje kontr-oferty. Dom 134 m2 pow. użytkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z myślących o budowie swojego domku jest na etapie poszukiwań projektów. Mogę za friko przesłać CD-ROMy z projektami (jakieś kalkulatory, obliczenia grubości ocieplenia itp.) z różnych czasopism budowlanych. Nie chcę wywalać, ale mnie to już niepotrzebne i tylko chatę zagraca. Ilość płyt CD zdaje się u mnie rosnąć w tempie wykładniczym (bajki dla syna, muzyka, filmy), co na 36 m2 - na razie :-) nie jest sytuacją do pozazdroszczenia.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o adres na priv'a

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYBY - dziś kupiłam muratora i teraz wiem czego gratulowała Tobie pyzia!!! Miło się dowiedzieć, że mamy ze sobą tyle wspólnego .. ten sam wiek (29), dzieci ledwo co na świecie :D , budujemy się praktycznie obok siebie, a do tego też "doktorantka".... i to chyba ostatnio najbardziej mi ciąży :( .

Gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyzia i nnatasza

dzieki za miłe słówka :) .

 

dla mojej żonki ten doktorat to obecnie również niezła mordęga. I czasu do tego niewiele ale spróbuję ją jakoś zdopingować.

 

A ja dzisiaj zakończyłem zasypywanie fundamentów piaskiem, poszło tego jak na razie 75 ton i dojdzie jeszcze z 15.

No i mam satysfakcję z tego zasypywania, dobra ręczna robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ryby

Wybór dachówki padł na nie najtańszą RupCeramikę, model Sirius, kolor antracyt. Za radą Golca (dzięki) poprosiłem o wycenę w Wenie na Dąbrowskiego , która jak na razie na terenie Poznania wydaje się najtańsza, ale próbuję jeszcze znaleźć coć poza Poznaniem, a nawet poza Wielkopolską.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...