Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


karola

Recommended Posts

witam wszystkich cos dawno mnie nie było... budowa pełna parą....

 

mi ciesla za wieźbę, folię, dachówkę rynny itd na gotowo 45zł/m2 netto a za deski i papę chciał 37zł netto

 

...co do cen w marketach też można negocjować....

 

czy ktoś ubezpieczał okna na budowie ? w jakiej firmie i za ile, proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wlasnie wczoraj dostalam kosztorys na dach,dach jest dwuspadowy polaczony z dachem garazu(wiem ze to niefachowo ale na pewno wiecie o co mi chodzi :D)jest siedem okien dachowych,205m powierzchni i .........no wlasnie,materialy(wiezba,folia,laty.dachowka cementowa ,okna Veluxa,rynny i cala reszta tych wszystkich potrzebnych drobiazgow typu gwozdzie)plus robocizna ciesli i dekarza to razem 38.800.Co mam o tym myslec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecoTomek, ktoś chce zdrowo zarobić. Metr bieżący rurki z tworzywa kosztuje około 2,50 do 4,- w zależności od średnicy. Koszt wykonania wykopu położenia rury i zasypania (1 dzień pracy- 10-12 godz. x 80,-) plus robocizna ludzka i złączki itp. razem nie powinny przekroczyć 1500,-zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na budowie dziś ma być koniec tynkowania. Ekipa tynkarska wprawiła mnie w zdumienie :o ... SWOJĄ SOLIDNOŚCIĄ. Nawet nasz kierownik budowy wziął mnie "na stronę" i pytał ile im płacimy za taką jakość. I też był zaskoczony, że normalnie - 18-19 PLN za metr (zależy od "prostoty" ściany). Najwiekszą chyba niespodzianką jest terminowe rozpoczęcie robót i ... przedterminowe zakończenie 8) . Miało być 2 tygodnie a wychodzą po 8 dniach... Jestem w głębokim szoku - od początku budowy czegoś takiego nie przeżyłam :D ...

 

GORĄCO POLECAM:

Zbigniew Pawlak 601 775 563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...